Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyári gyakorlathoz nőgyógyásza...

Nyári gyakorlathoz nőgyógyászati vizsgálat eredménye kell, azonban még szűz vagyok. Elég az UH lelet?

Figyelt kérdés

Elnézést a rossz kategóriáért, nem feltétlen ide illik ez a kérdés, de mást nem találtam.

Nyári gyakorlat egyik feltétele a nőgyógyászati vizsgálat. Azt mondta a háziorvosom, hogy elég lesz az az UH lelet amit nemrég vizsgálat céljából csináltattam. Nem fognak mást csinálni, mivel még szűz vagyok. Ez valóban így lenne?


2017. jún. 10. 17:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha kell citológia akkor szüzen is meg fog tudni vizsgálni. Szüzeknek való kisebb kacsával. Nem kell félni mert 2perc az egész és egyáltalán nem fájdalmas. Max egy kis feszítő érzés lesz de ennyi :)
2017. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan miféle munka lesz ez? Nagyon kiváncsi vagyok.
2017. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Miért kell a rendes válaszokat is lepontozni 60-70%-ra?
2017. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%
Én diagnosztikai képalkotónak tanulok, idén megyek másodszor nyári gyakorlatra és nekem is ilyen vizsgálatokat kérnek, azaz lues, tüdőszűrő, székletminta, igazolás a háziorvostól hogy nincs fertőzőbetegség, bőrgyógyászat, nőgyógyászat citológia és még szemészetre is menni kell. Gondolom a kérdező is ennek tanulhat. Egyébként nem minden eü-ben tanulónak ugyanazok a "követelmények" kórházi gyakorlathoz, legjobb barátnőm ápolónőnek tanul és neki nem ugyanezeket kérik, úgyhogy gondolom ez különbözik. A kérdésre meg: szerintem ha citológia kell, akkor az UH-t nem fogadják el, menj el nőgyógyászhoz és ha nem tud megvizsgálni (mert mondjuk annyira szűk vagy) akkor talán citológia nélkül is megkezdheted a gyakorlatot.
2017. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ionizáló sugárzással érintett munkaterületen kötelező a nőgyógyászati vizsgálat.
2017. jún. 18. 15:28
 26/28 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, gondolom a 0%-os válaszoló "bosszúja".
2017. jún. 18. 15:29
 27/28 anonim ***** válasza:
De hova jár kérdező?
2017. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Középsulis gyak?
2017. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!