Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A TSS (toxikus sokk szindróma)...

A TSS (toxikus sokk szindróma) mennyivel a tamponhasználat után jelentkezik?

Figyelt kérdés
Régebben többször is előfordult,hogy tovább hagytam fent a tampont a menstruációm utolsó napjaiba. Erre mostmár kb 3hónapja nagyon odafigylek,de félek,hogy elkaptam ezt a betegséget valamikor korábban,mert mostanában,gyakran van hányingerem,laza székletem és eléggé étvágytalan,fáradékony valamint kedvtelen vagyok.Már voltam orvosnál,a kivizsgálás folyamatban van,de ezt a tamponons dolgot nem említettem neki.

2017. jún. 10. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, nem tudom. De akkor ezek után remélem nem használsz már tampont. Mikor érkeznek meg a vizsgálat eredményei? Mióta vannak ezek a tünetek?
2017. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jövő héten lesznek eredmények, és kicsit több mint egy hete vannak ezek a tünetek. Nem hánytam és nem volt lázam. TSS mindig lázzal jár?
2017. jún. 11. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:

A TSS egy súlyos és akut (!) betegség, nincs igazán lappangási ideje, ha van is, akkor az napokban mérhető, még véletlenül sem hónapokban.


Ha te 3 hónapja már tudatosan figyelsz erre, akkor a lehető legbiztosabb lehetsz benne, hogy minden rendben van.

2017. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. jún. 16. 13:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. jún. 22. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!