Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alkalomszerű nyugtató használa...

Alkalomszerű nyugtató használat és terhesség?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben elég sok stressz ért, és csak frontinnal tudtam megnyugodni, és elaludni. Ma csináltam terhességi tesztet, és pozitív lesz. Kb picit több, négy hetes vagyok. Árthatott a szedett frontin a babának? Nem szedtem minden nap, kb heti 3-4szer. Köszönöm.
2017. jún. 15. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
betegtájékoztatóban olvasd el az idevonatkozó részt. második körben meg kérdezd meg az orvost.
2017. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ártott, de célszerű lenne megkérdezni egy ehhez jól értő, jó szakembert.
2017. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván fog tudni róla az orvosom, de csak keddre van időpontom. A tesztet ma reggel csináltam. Nagyon félek, hogy nehogy ártana babának, hátha valaki itt ért hozzá, és ne ezen stresszeljek még napokig. Sajnos nagyon gyenge vagyok, és nyugtatóhoz nyúltam néha. Nyilván mától ezt befejeztem, legfontosabb a babám egészsége!
2017. jún. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!