Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mensim 1 hete kesik ma...

A mensim 1 hete kesik ma vettem eszre ilyen barnas folyast ez mi lehet? Tuneteim vannak a vernyomasom reggelente alacsony a melleim fajnak bevannak eresedve megduzzadva tobbi lent

Figyelt kérdés
Gyakran jarok pisilni es pisiles kozben ilyen fura erzes kap el neha csipos erzes neha meg faj.. Lehet ez felfazas? gorcsolok neha jobb petefeszkembe szur

2017. máj. 14. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Előszöris vegyél holnap egy terhestesztet, és ha negatív, menj el orvoshoz a panaszaiddal. Ha meg pozitív, akkor is menj el orvoshoz. Ennyi.
2017. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Enis azt tervezem csak na meg nem voltam ilyen helyzetben..
2017. máj. 14. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél szinte ugyanez volt. Gyakori pisilés, barnás folyás, szurkáló érzés. Meg is ijedtem (már csináltam tesztet, de az orvoshoz pár nap múlvára volt csak időpontom). Szerencsére nem volt semmi probléma. Szóval lehetnek ezek terhesség tünetei! Lehetne felfázás is, de attól a melleid nem feszülnének. Az viszont lehet attól is, ha meg készül jönni, de ha máskor nem szokott, akkor mindenesetre gyanús... 😊 Szerintem is csinálj tesztet minél előbb, és akármi az eredmény, mindenképp orvos utána! Vagy ezért, vagy azért....
2017. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Huu ma fogok tesztelni izgulokk ;)
2017. máj. 15. 05:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2017. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen és babááássss vagyok :)
2017. máj. 15. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Wow! 😊😊😊😊 Gratulálok!Problémamentes, boldog terhességet kívánok! 😊
2017. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cintikebabby válasza:
Én is ugyan igy vagyok!!! Ma teszteltem es pozitiv pont a mensi ideje alatt vagyok szurkal a hasam picit gorcsol is es nagyon enyhe rozsaszines folyas van a tosztasági betétemen de epp hogy eszrevehetö persze elöre bepánikoltam de mondták hogy nyugi ez az elején normális. Jaj de jó hogy pont neked is ma van a boldogságod elsö napja :))) gratula!!!
2017. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratulalok :) en is igy vagyok gorcsolok neha enis picit meg wcre felorankent jarok :) de a tesztek nem tevednek ugye? Csak mert nehogy beleeljem magam ..
2017. máj. 15. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!