Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedésem van,2nap alatt...

Székrekedésem van,2nap alatt bevettem 2 hashajtót, és csak "lötyőg" össze-vissza a hasam és nem nagyon jön belőlem semmi. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Ettem rendesen múlt héten, nem túl sokat, de előtte ideges voltam és nem ettem semmit. Ezért lehet mindez...be is vettem hashajtót (tablettásat), sajna nem emlékszek a nevére, azóta csak görcsöl a hasam, de a nagy hatás nem jött el. Most akkor a tabletta a rossz?
2010. dec. 27. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi folyadékot iszol?

Legalább 1,5 litert le kéne nyomnod / nap, a legjobb a kamilla tea, engem is az tisztított ki.

2010. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
napi 2-4liter vizet iszok, de 2 minimum. gyümölcsteát szoktam még reggelente...
2010. dec. 27. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki házi praktikákat: keresztezz pl. paradicsomlevet tejjel.Anyukámnak is ez szokta megindítani a "nehéz szülést".
2010. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van, nyugodtan egyél/igyál össze nem illő dolgokat, amiről tudod, hogy a te beleid nem szeretik, vagy nyalj ki egy jó kis házi szilvalekváros üveget, egyél meg egy nagy pohár natúr joghurtot, sőt, akár mindezt szépen, egymás után. Garantáltan megkönnyebbülsz.

Engem pl. a majonézes saláták is meghajtanak, de nem mindenki belei egyformán érzékenyek, olyat egyél, amiről tudod, hogy téged megfuttat.

2010. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is szoktak problémák lenni,én általában szűztea kapszulát szoktam venni,és az mindig hat,mert sajnos akármit összeeszek semmi se tud meghajtani :S
2011. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!