Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tünetek normálisak?

Ezek a tünetek normálisak?

Figyelt kérdés

Hüvelygombáb volt, a nődoki cns hüvelykúpot írt fel. Ezután elmúlt az égés, viszketés, viszont megmaradt a nagyobb mennyiségű folyás, ami leginkább fehéres-átlátszó és kicsit nyúlósabb-ragadósabb is, viszont nincs szaga. A viszketés kb napi 1szer jön elő, akkor is kb 3perc alatr elmúlik és nem elviselhetetlen, mint előtte. Legtöbbször maszturbáció után.

Visszamentem dokihoz azért, kenetet vett, de minden negatív lett, semmit sem találtak.

Ez a folyás normális? Vagy mit lehetne tenni? Együtt lehet már végre a párommal?? Másfél hónapja szenvedek ezzel és már elegem van!!!



2017. jún. 16. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy hüvelyflóra visszaállítást. Valószínű azért van nagyobb mennyiségű folyásod, mert felborult a pH-d.
2017. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jajj igen, hüvelyflóra visszaállító tablettát szedtem a kúp után 1hétig :/

Azért köszi, ment a zöld :)

2017. jún. 16. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs peteérésed? Akkor szokott több folyás lenni.
2017. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elmúlt a fertőzés, már együtt lehettek a pároddal. Szerintem ez a folyás így normális.

20N

2017. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Csak az igazából a fura, hogy több a folyásom, mint előtte.

Esetleg irrigálást valaki csinált már, szerintetek egy használat segítene?

2017. jún. 16. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!