Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet ez a rendszertelen...

Miért lehet ez a rendszertelen menstruáció?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok,3 gyermeket szültem , az utolsó gyerkőcöt 2014-ben!!Voltam rákszűrésen negatív!

Mindig is rendszertelen volt a mensim !

Na de akkor még fiatal voltam és gondoltam normális!!Most azaz ebben a hónapban 24.napra jött meg,májusban 28,elötte meg 31 ez normális ??

Azon gondolkodtam nőgyógyászhoz fordulok és még is csak kell fogamzásgátlót szednem!!Pedig nagyon nem szeretnék mert egész életembe 4 évet szedtem a 20 éveimben !!

És nem szeretném magamat mérgezni!!


2017. jún. 17. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló nem oldja meg a problémát, csak elfedi, szerintem ne szedd. Egyébként ez a ciklus annyira azért nem vészes...

20N

2017. jún. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te aztán tudod a 20 éves fejeddel !!😈
2017. jún. 18. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert így van... Attól, hogy fiatal vagyok, még tájékozott. A fogamzásgátló egy 28 napra beállított mű ciklust csinál mű vérzéssel (megvonásos vérzés). Attól, hogy valakinek összevissza menstruációja van, a tablettaszedés nem oldja meg, csak kikapcsolja a természetes ciklust, és a mi ciklus fog működni.
2017. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!