Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátomnál vagyok és már...

Barátomnál vagyok és már nagyon kell kakilnom érzem hogy nem fogom sokáig kibirni de nem merek elmenni náluk mit csináljak?

Figyelt kérdés
Más is van így ezzel?
2017. jún. 18. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Xarjál be.....
2017. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el valahova, pl.: Vacsora, fagyi, akár sétálni, meginni valamit, és biztos találsz egy nyilvános wc-t, a vendégeknek fentartott wc-t.
2017. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
MInek neked barat, ha ilyen gyerekesen gondolkozol?
2017. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Kakilj be, ha ennyire hülye vagy.
2017. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Ne tartogasd. Jesszus ne legyél már ennyire buta. :D

Mondd meg barátodnak hogy elmész mosdóba. Gyorsan végzel, aztán legfeljebb ha menne ő is utánad, megmondod hogy még ne menj kicsit. :D Úgyis levágja mi a helyzet.

És amúgy igen, ne legyen barátod, ha még vécézni sem mersz emiatt. Ne legyél gyerekes. Sőt, lehet még van benn illatosító is a wc-ben.

Nem kell ennyire parázni. Jobb lesz ha bélcsavarodást kapsz? Vagy minimum esetben is elkezdel fingadozni mellette meg felpuffadsz mert nem mersz elmenni? Jesszus. :D

2017. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, mi lesz, ha napokig együtt lesztek, addig visszatartod? Menj el vécére, ő is szokott olyasmit csinálni :D
2017. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mi néha még viccből be is jelentjük a másiknak, hogy na megyünk wc-re :D vagy én azt szoktam mondani neki, hogy "figyi, nyomj be valami zenét de hangos legyen" stb, és mindig levágja és csak nevetünk rajta. Ez hozzátartozik az emberhez, nem tudom ezért miért szégyelli magát valaki.
2017. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Kérd meg a barátod, fogja a fejed.
2017. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Hátha valami képzeletbeli szörny a WC-ben megtámad?


Vagy ez ilyen egybe WC-fürdőszoba óriási káddal, amiben piranjákat, minicápákat, meg hasonlóakat tart?

2017. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig bejelentem. :D Azonban ez csak megszokás.

Anno amikor gyerek voltam, egyszer elmentem a wc-re, és anya elkezdett keresni. Én meg valamiért viccesnek találtam a helyzetet, és hiába ordibált, kutatott át mindent, úgy kuksoltam a wc-ben, mint egy hulla. :D

Azután az utcára is kiment, de sehol senki.

Már nagyon ordibált, és akkor jöttem elő a wc-ből. Egyedül a wc-be nem keresett.

Akkor a lelkemre kötötte, hogy mostantól bárhova megyek, előtte szóljak neki.

Így maradt meg az is, hogy most 22 évesen is reflexből közlöm ha ott van az édesanyám, hogy "Anya, megyek wc-re" :D

Sőt még az egyetemen is simán bevállalom, hogy "Megyek dobok egy sárgát" "Elmentem a wc-re", stb. :D Az elején volt, aki nézett, de másoknak meg teljesen hétköznapi.

2017. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!