Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátomnál vagyok és már...

Barátomnál vagyok és már nagyon kell kakilnom érzem hogy nem fogom sokáig kibirni de nem merek elmenni náluk mit csináljak?

Figyelt kérdés
Más is van így ezzel?
2017. jún. 18. 14:50
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Egyik osztálytársam is mindig kijelenti hogy sza*nia kell és akkor kimegy
2017. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
En is mindig bejelentem suliban is, meloban is, baratomnal is, hogy “na mentem wc-re”
2018. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
8%
Jesszus csak én tudom elmulasztani a szarási ingerem? Xd
2022. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13, egy ideig el lehet, de közel sem a végtelenségig.

Kérdező, már régi kérdés, de muszáj lemenned, mert az semmivel nem jobb ha betojsz. Volt már nálam is, hogy vendégségben kellett intéznem, és nem rajongtam érte, de muszáj volt. Simán megoldottam, túléltem. Kikéretődöl a mosdóba, nem kell részletezni hogy miért és mit fogsz ott csinálni.

2022. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
#14 ez igaz, én vagy egyszer kétszer kb 1 óráig el tudom mulasztani, kivéve a fosógörcsöt, mai tapasztalat, bár ezt most senki nem kérdezte és nem is hiszem hogy érdekelt de mostmár itt hagyom neked xD de tényleg nem értem kérdező hogy miért volt akkor ciki elmenni szarni.
2022. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!