Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P3 mire utal? Ilyenem nem...

Tóth Benő kérdése:

P3 mire utal? Ilyenem nem volt és nem tudom hogy mi baj lehet, voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Voltam évi citologián, az eredmény azt mutatja hogy P3am van. Vissza mentem, de a doki az mondta hogy nem kell semmit szednem, úgyanúgy éljem az életemet. Barátommal egészséges a nemi életem, fogamzásgátlót szedek. 3 hónap múlva kell vissza mennem mintavételre.
2017. jún. 21. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A P3 bizony nem jó eredmény, nem szabad elhanyagolni!!! Azt jelenti, hogy rákmegelőző állapot van, amit valószínűleg egy méhszájseb okoz és ez csak rosszabbodik, ha nem tesznek vele semmit. Nem akarlak megijeszteni, de nekem is volt ilyen még régen, a végén az lett, hogy azonnali műtét kellett, a méhnyakamból egy darabot eltávolítottak. Ne várj ezzel!
2017. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves Beno,ahogy elottem is irtak a p3 nem jelent jot,nagyon komoly gyulladasrol vagy akar rakmegelozo allapotrol is lehet szo es akar mutetre is szukseg lehet.Epp ezert nagyon nem kellene ezzel es hasonlokkal poenkodnod meg visszaelned masok segitokeszsegevel.
2017. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!