Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pontosan mi az a kehely. Hogy...

Pontosan mi az a kehely. Hogy kell használni? Jobb mint a tampon?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ez a magyar neve a ladycupnak? Lol
2017. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel nem kaptam egy kerdesemre se valaszt...
2017. jún. 22. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Google?
2017. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
én ódzkodok minden ilyesmitől, szerintem nem jó semmit sem feltenni. a betét a legjobb.
2017. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, hány éves vagy? Ne mondd, hogy nyáron ebben a melegben jó érezni, ahogy megfő a lábad között a vér...
2017. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használat előtt fertőtleníted, azaz kifőzöd vízben vagy vannak erre a célra fertőtlenítő tabik. Menstruációnál felrakod, max 12 óra elteltével kiveszed, kiontod a tartalmát, vízzel elmosod, majd mehet vissza. Nagyon sokféle van, ha a megfelelőt megtalálod, csak azt fogod bánni, miért nem előbb kezdted használni
2017. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy minőségi, orvosi szilikon kelyhet használj, ne alirol/ebayrol... Vásárolt koppintast, mert azok nem jók. Akkor sem ha azt írják rá, hogy orvosi szilikonbol van. Meg az itthon kapható biointimo is gagyi kinai, csak sokszorosáért árulják. Ja, és TPEből készült kehely is van, az is jó, csak kevesebb ideig.

És milliószor jobb, mint a tampon. Sok nőnek rövidült a menzesze, vagy ebyhültek a görcsei, fejfájasa, hiszen nem mérgezik magukat a tampon ban található anyagokkal

2017. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

miért fontos, hogy hány éves vagyok?

mindig is utáltam magamba nyúlkálni, szerintem nagyon természetellenesek ezek a feldugható dolgok.

Eléggé úgy tűnik, hogy egészségtelenek is. sem a szilikonnak, sem az egyéb méreganyagoknak nem a testben a helye.

2017. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!