Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az első menstruációm volt?

Ez az első menstruációm volt?

Figyelt kérdés

Néhány napja sokkal jobban kívánom a kaját, állandóan ennék. Elég nyűgös is vagyok, tegnap előtt mindenen elkezdtem sírni. A hasam alsó fele fáj: hol görcsöl, hol csak sajog (nem biztos hogy ez a szakkifejezés. Szimplán nem görcsösen, de fáj). Ma viszont elég kicsi étvágyam volt, és kimentem a mosdóba, ahol rendes sötétebb színű vér jött. A tisztasági betétem emellett tiszta maradt, és a wc papír is, amit nem igazán értek. Azóta ha pisiltem, nem jött vér. Ja, és megfázáshoz hasonló tüneteim vannak, ami lehet, hogy nem lényeges, de nem értek hozzá. Szerintetek ez ma valami menstruációs dolog lehetett? Ha nem, akkor mi volt?

Előre is köszönöm a válaszotokat! (Mint a kérdésben is láthatjátok, még nem jött meg eddig.) 14/L



2017. jún. 23. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Lehetséges,hogy az volt,mindenképp beszéld meg idősebb női családtagjaiddal,ha még ezt nem tetted volna meg.

Mindenkinek más tünetekkel jár.

De azon ne lepődj meg,hogy nyomor nem hagyott,mert az elsők még nagyon gyenge ,és kevés folyásúak.

Ha szeretnél erről beszélgetni,írj privit!

19/L

2017. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen igazam, de nem lehet, hogy felfaztal, nem csíp ha pisilsz? Persze lehet, hogy az első írta jól, reméljük :)
2017. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy kicsit csíp, viszont akkor lehetséges ilyen mennyiségű, és színű vér? Kezdek megijedni.
2017. jún. 23. 21:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Arra jutottunk, hogy elmegyünk az orvoshoz. Hátha ő tud valamit kezdeni velem. :/
2017. jún. 23. 21:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha pisilsz, akkor vérzik? Mert az elég nagy baj. És az nem menstruáció.
2017. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy a pisid véres vagy a hüvelyedből folyik vér. De leiras alapján én ezt menstruációnak gondolom.
2017. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem a pisim véres. Azzal nincs semmi gond.
2017. jún. 24. 08:49
 8/11 A kérdező kommentje:
Így még medencézni sem merek a barátaimnál. Azóta este kissé fájt a hasam, meg émelyegtem kicsit de ezenkívül semmi jel nem volt. Szerintetek érdemes kimaradnom a medencézésből
2017. jún. 24. 08:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudod megkülönböztetni azt a fájdalmat, mikor megjott a felfazostol, inkább ne. Ha megjott (vagy addig megjon), nyugodtan furodhetsz. De ha tényleg felfazas, a helyedben kihagynam.
2017. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsót nem értem... Nyilván akkor se medencézz, ha megjött, mert bármikor felesősödhet.
2017. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!