Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utani pisileskor eg es...

Szex utani pisileskor eg es csip, mitol?

Figyelt kérdés
Szex közben egyáltalán nem, de utana ha pisilek eg, faj es csip a huvelyem. Korulotte nem, csak belul. Nem.csalt meg!
2017. jún. 24. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy nem, mondogasd csak magadnak. éget a bűntudat !
2017. jún. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
legalább olyannal csalna aki nem gombás :D
2017. jún. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
59%
a kérdésedből látszik hogy te is erre gondolsz csak nem mered magadnak bevallani. de ha elkezdtél fogamzásgátlót szedni akkor attól is lehet vagy valami betegség előjele. mindenképp fordulj orvoshoz
2017. jún. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen arrol van szó hogy gombas fertőzés (amit nem csak megcsalással lehet elkapni!!) hanem az is lehet hogy nemvoltál elég nedves szex közben es kidörzsölödött..
2017. jún. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szimplan lattam, hogy minden kérdésnel ez az elso, ami felvetul. A fogamzasgatlot tobb, mint fel eve szedem, eddig semmilyen mellekhatasa nem volt.. De, a lényeg, hogy akkor valószínűleg fertőzés, nem egy egyszeru felfazas mellekhatasa, szóval megyek orvoshoz. :)
2017. jún. 24. 08:42
 6/7 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Kur*a csípett mert kidörzsölte a gumi :"D gyógyszert szedtem és ez volt az egyik mellékhatása
2017. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen valamiért megsérülhetett a hüvely nyálkahártyája.

1. Túl durván csináltátok.

2. A hüvely nyálkahártyája valamire allergiás, ezért begyullad.

3. Valamiért érzékeny a hüvely nyálkahártyája. Ha eleve van ott gombás, bakteriális fertőzés. Meg kell mutatni nőgyógyásznak.

2017. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!