Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak rendszertelen menstruáció...

Csak rendszertelen menstruáció vagy vmi komolyabb?

Figyelt kérdés
14-én jött meg, 4 napig volt meg, most már rendszeres a menzeszem. Előtte sajnos anorexias voltam, de fél éve már stabil vagyok, nem esek vissza, rendszeresen étkezem, a súlyom is gyarapszik, lassan de biztosan. (Tudom fél év nem sok, de igyekszem.) Ma délután kezdett görcsölni az alhasam, egyre erősödött. Azt hittem felfáztam, de az előbb volt egy kis vérzésem is, ha nem is teljesen olyan mint a menzesz. Érzékeny is vagyok, alig tudtam felhelyezni a tampont. Mindenképp elmegyek orvoshoz, csak szeretném tudni h volt-e vki hasonló helyzetben és mi lett a vége mert nagyon el vagyok keseredve...😕😕

2017. jún. 25. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
simán lehetett középidős vérzés. a görcs és a vér is az ovulációtól is lehetett. ha 1-2 napnál nem tart tovább, akkor nem kell menni sehova vele.
2017. jún. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!