Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meghosszabbodott a menstruáció...

Meghosszabbodott a menstruációm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Plusz 2-3 nappal lett hosszabb az eddigiekhez képest néhány hónapja, mert most már "barnázom" is a mensi elmúlta után néhány napig. Nagyon bosszant a dolog, és nem tudom, miért van ez. Ha jól tudom, ez alvadt vér? Miért nem jön ki az 5 nap alatt? Lehet tenni ellene valamit?


Köszönöm.


2017. jún. 27. 12:40
 1/4 A kérdező kommentje:
És ez azóta van, hogy a ciklusom is felborult tavasz elején. Eddig napra pontosan tudtam, mikor fog megjönni, most kiszámíthatatlan...
2017. jún. 27. 12:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz?Így most akkor hány napig tart?
2017. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Elég sok minden befolyásolhatja ezt. Először is tudnom kéne, hogy hány éves vagy, mióta menstruálsz stb. A menstruáció első pár évében normális ez, bár igaz, hogy bosszantó, nekem is volt, néha még most is van. Idővel el fog múlni vagy enyhül, csak akkor érdemes fogamzásgátlót szedned, ha erősebb fájdalmaid vannak nemcsak a menstruációd alatt, hanem előtte is, vagy ha nagyon felborul a ciklusod, és ha persze védekezés céljából is ezt választod. De mint mondtam, a korod nélkül nehéz válaszolni.

L/19

2017. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már 11 éve menstruálok, szócal ezek nem a kezdeti nehézségek. :( 24 vagyok. Még azt tudom elképzelni, hogy a március évek óta a legstresszesebb hónapom volt, rengeteget sírtam is, és talán emiatt borult a rend. Amúgy olyan szinten rendszeres volt, hogy minden hónap 26.-án jött meg évekig. Az első napon borzalmasan szokott fájni, de arra jó az Algoflex-M, emiatt biztosan nem kezdek tablettaszedésbe. Soha nem is szedtem.
2017. jún. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!