Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A doki tudja, hogy milyen a...

A doki tudja, hogy milyen a vérzés?

Figyelt kérdés

Bocsi a hülye megfogalmazásért.

PCOM van nagyon ritkán menstruáltam eddig.

2 hónapja éreztem, hogy megjön, volt is közepes erős vérzés 5 napig, csak utána nem múlt el, ahogy a doki fogalmazott maszatoltam, rá 4 hétre ismét 3-4 nap erős "menstruáció".

Utána ismét maszatolás.

Emiatt mentem el hozzá tegnap, hogy folyamatos gyenge vérzésem van.

Mikoris megnézett mondta, hogy megjött a menstruációm.


Tudni illik róla egy nagyon jó pofa doki, imádják a nők tényleg ritka nőgyógyászban. Ezzel annyi volt a baj hogy többet beszél másról mint nem :D


Szóval ő tudja, hogy ez a vérzés az a vérzés? (tudom hülye kérdés csak félek, hogy nem jól fogalmaztam hogy folyamatosan vérzek)


Írt is fel a kérésemre fogamzásgátlót (rigevidon-t).


A kérdésem eredete csak annyi, hogy görcsölök mintha megjött volna, de a vérzés gyenge mint eddig :/


Előre is köszönöm a válaszokat


2017. jún. 28. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Igen, a menstruációs vér nemcsak vér, hanen egy csomó egyéb cucc is, szóval sajátos összetétele van, és illik felismernie egy nőgyógyásznak. :D
2017. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

a köztes vérzés rózsaszines és kevés volt.

Tegnap előtt sötétebb inkább barnás, aztán piros, mikor mentem akkor meg már megint kevés és rózsaszin ezért nem tudom :(

Tegnap bevettem az első bogyót most egyre gyengébb. Normális?

És tényleg köszönöm :)

2017. jún. 28. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... én elmennék másik orvoshoz is, mielőtt elkezdem a bogyót, főként pcos-sel.


én pcos-es vagyok, nagyon ritkán van spontán vérzésem, most az utolsó hónapban mégis folyamatosan vérezgettem (inkább csak véres folyásom volt), és volt 1 hét, amikor töbször volt erős darabos véárzés. elmentem orvoshoz, ketten is megnéztek, eggyel telefonon konzultáltam, de egyiknek sem jutott eszébe, hogy az az erős vérzés pont a menstruáció lenne... főként rendszertelen ciklussal megáldott pcos-ben nem tudom, hogy merül fel ez az orvosban.

kaptam rá gyógyszereket, ettől elmúlt a vérzés, most már 9 napja.


majd 3 hét múlva kell csak visszamennem, addig remélem, így is marad :D

2017. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Igen, a menstruációs vér nemcsak vér, hanen egy csomó egyéb cucc is, szóval sajátos összetétele van, és illik felismernie egy nőgyógyásznak. :D"


ne haragudj, de ez oltári hülyeség!

ha méhvérzés van, válik le a nyálkahártya, az pont ugyanolyan vérzés, mint a menstruációs vérzés, még ha nem is az (az igazsághoz hozzátartozik, hogy a menzes jelentése szimplán csak 'hónap')

2017. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!