Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erősebb együttlét után nagyon...

Diamonocska kérdése:

Erősebb együttlét után nagyon véreztem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egy intenzívebb együttlét után tapasztaltam. Miután befejeztük még az ujja is belémkerült de az nem volt véres, aztán elmentem a mosdóba és akkor láttam h vérzek. Olyan volt mintha megjött volna és azt is hittem mert már az időben voltam. Aztán kb egy óra múlva el is múlt. Másnap az együttlét után nem vérzett. Egyáltalán nem fájt a legelső vérzés alkalmával sem. Nem tudom h összefüggésbe van e a menstruációval. Kicsit aggódom. Válaszokat előre is köszönöm. 17/L

2017. jún. 30. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lehet, de nekem is volt egyszer ilyen, nagyon bedurvultunk, elérte a méhszájam és kicsivel utána rendesen véres lett a bugyim, mint menzeszkor. Azóta nem történt ilyen. Lehet csak megsértett a durvaságával. Elég nedves voltál végig?
2017. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak megsérült a hüvely, durvább menet után én is tapasztaltam már vérzést. Egyszeri alkalommal nem gond, de ha gyakran előfordul, menj nőgyógyászhoz.

20N

2017. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nézesd magad meg nőgyógyásszal! A méhszáj beszakadhatott. Legalábbis erről olvastam egy cikkben.
2017. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az fájna és érezném. Nekem pedig egyáltalán nincs fájdalmam.
2017. júl. 1. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz az lesz a legjobb, mert pl az én Páromnak elég nagy méretei vannak és egy hevesebb szex alkalmával sem vérzek.
2017. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!