Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elso egyuttlét? /Lány

Elso egyuttlét? /Lány

Figyelt kérdés
Mivel kissebb koromban évekig gimnasztikáztam, ezért elég esélyes, hogy már a szüzhártyám elszakad. Elso egyuttlet ettol fajdalommentesebb lehet? És ha jol tudom nem szabad ráparázni, viszont en megis felek elegge, mert nem nagyon borotváltam eddig, és félek, hogy nem jol csinálom meg, mert nem mindenhol érem el. Mit csináljak?

2017. jún. 30. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tükör és nézed h elérted-e.
2017. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én balettoztam évekig és megmaradt a szűzhártyám (sajnos :D)
2017. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem lesz az együttlét fájdalmasabb, sőt! :) A borotválkozástól félj a legkevésbé, a fiúk nem fogják szóvá tenni, ha maradt egy kis helyen egy folt.
2017. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első alkalomnál nem a szűzhártya átszakadása fáj, hanem a tágulás. Egyébként nagyon sok lánynak nincs már meg, hiába nem volt még semmilyen szexuális élménye, van, akinek hozzád hasonlóan a sportolás miatt szakad el (nekem pl.a lovaglás okozta), másnál maszti közben és ritka, de olyan is van, aki szűzhártya nélkül születik. Szóval a megléte semmit sem jelent, te ettől még ugyanúgy szűznek számítasz:) és a barátodat nem hiszem, hogy ez érdekelni fogja, ráadásul az átszakadás nélkül is érezni fogja, hogy neked ez az első alkalom.

Ami meg a borotválást illeti, csak óvatosan, éles borotvával csináld (az életlent össze-vissza kell rángatni és nagyobb az esélye, hogy egy ilyen érzékeny területen sérülést okoz) és finoman. Ha gondolod, használhatsz tükröt is.

2017. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy szuznek szamitok addig, mig egy ferdi nemiszerv belem nem hatol, de azt mondják, hogy az fáj ahogy elszakad a hártya, de akkor nem, ha jol ertem..
2017. jún. 30. 16:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor sem okozott gondolom hatalmas fájdalmat, mikor sport közben "elhagytad":) nem az a kellemetlen része, hanem hogy a hüvelynek meg kell szoknia a tágulást. Ez lehet néhány alkalom, addig fájhat, de ez sem törvényszerű.
2017. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm s normális, értelmes válaszokat!
2017. jún. 30. 17:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenhol el kell tudnod érni,egész biztos,hogy van olyan hosszú a karod.:)
2017. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 10 éve lovagolok. Valószínűleg amikor 4 éve először szexeltem, már rég nem volt szűzhártyám. Nem is fájt a szex. Az a lényeg, hogy legyél nedves és laza. A borotválkozásos problémádat viszont nem igazán értem. Hogy lehet az, hogy nem éred el mindenhol a szőrös területet? Hát én a két lábam között átnyúlva a fenekem tetejét minimum elérem a kezemmel, pedig nem is vagyok kimondottan hajlékony.

20N

2017. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Deflohelp ***** válasza:

Nem igazán van jelentősége, hogy megvan-e még a szűzhártyád, vagy átszakadt már, vagy nem is volt.

Igazából csak egy férfi pénisze képes a hüvely egész keresztmetszetét finoman tágítva,

rugalmasan, teljesen kitölteni azt. Pl. ujjazással v. segédeszközökkel a hatás nem ugyanaz.

Első alkalommal a saját adottságaidon túl rengeteg függ a partner figyelmességétől,

ügyességétől stb.

2017. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!