Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeptember 9-én kellett volna...

Szeptember 9-én kellett volna hogy megjöjjön,nem jött meg.15-én barnás folyásom volt.Október 9-én se jött meg hanem megint csak 15-én barnás folyásom volt. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 12:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs,elirtam,szal minden 2. hónapba elmarad a mensim,helyette 15.én van barnás folyásom.
2008. okt. 17. 12:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

valami hormonális probléma esetleg.


de pár kérdéssel alattad leírtam mi lehet az elmaradt mensi oka. ez vonatkozik barnázásra is.

2008. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De ha megjön minden 2. alkalommal akkor nem lehetek terhes.Nem? Meg amikor megjön akkor nem gyenge,barnás,hanem rendes.Úgy hallottam,hogy ha terhes valaki akkor általába barnás és nem rendesen jön meg.
2008. okt. 17. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
csináltál tesztet??Mert ha nem,akkor mielőbb!!!
2008. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így járt barátnőm is a nyáron, és mire már tesztet vett az első nem mutatta ki akkor megnyugodott ,majd még aggódtak és vettek egy ujat és az már kimutatta ,hogy 7HETES TERHES!!!!!Gyorsan vegyél egy tesztet és reggel csináld meg, utánna ha az nem mutatja kis vegyél még egyet 2napra rá.És menny el dokihoz mindenféleképpen!!

A barnázás utalhat terhességre is, főleg ha mensi nincs is.


Hány éves vagy?

2008. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a válaszokat. Azóta a probléma megoldodott mivel megjött rendesen,(már azóta 2x) terhes pedig nem lehetek mivel szűz vagyok.
2008. okt. 20. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!