Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek mert még nem...

Nagyon félek mert még nem jött meg szeptember 8-án jött meg és most kellett volna oktober 6-án! Mit kell tenni hogy megjöjjön milyen módszerek kellenek? Azt hallottam hogy forró vizbe kell ülni de még mit kell csinálni!

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert úgy gondolod, hogy terhes vagy? Tesztet csináltál már? Mi meg erre vágyunk, te meg nem akarsz babás lenni, ne haragudj de nem jó szemmel olvastam a kérdésed!
2009. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát igen én még nem akarok kisbabát fiatalnak érzem magamat hozzá!! azért kérdezzem hogy milyen módszerekkel lehet meghozni!! remélem tudtok segitenni
2009. okt. 7. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:
megint első. Sajnos azt sem tudom, hogy lehet csinálni mert eddig még nem sikerült, azt meg nem akarom tudni hogyan kell megszabadulni tőle. Bocsi!
2009. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves Első!


Nem csak a terhességtől késhet és ne kell támadni a kérdezőt!!!!

Arról, hogy neked nem sikerül, nem a kérdező tehet !

Ha irritál a kérdés akkor fordítsd el a fejed.



De a kérdésre válaszolva, sajnos nem hiszem, hogy létezik olyan módszer. De ha egy héten belül nem jön meg akkor mindenképp keress fel egy orvost

2009. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak! Semmi rossz indulat vagy szándék a bántásra nem volt bennem, hidd el! Csak nekünk akinek nem sikerül, szerintem, nem jó ilyesmit olvasni. És ezt valóban a szó legjobb értelmében olvasd! Az szerintem nem baj ha nem örülök az ilyen kérdésnek.
2009. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Eléggé kevés információt adtál meg. Nos, mivel már 2 menstruációd elmaradásáról beszélhetünk ( ami nem normális ) egyértelműen kisbabára gyanakodnék. Nem írtad, hogy védekeztetek-e. Mert ha nem, szinte 100%, hogy kisbabát vársz. Érdemes lenne csinálnod egy tesztet, vagy elmenni nőgyógyászhoz. Többet tudnának segíteni. De ha elmondod mi, hogyan történt, talán segíthetek még.

2009. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Azt írta,hogy szeptember 8án jött meg neki és most októberben nem jött meg
2009. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elnézést, félreolvastam. Vesszőt illene használni a félreértések elkerülése érdekében...
2009. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de a mult hónapba is igy voltam és nem jött meg elmentem nögyogyászhoz ozt irt fel egy gyogyszert amitöl megjön elis kezdtem szedni és attól megis jött! de most megint nem akar megjönni!! amugy a rák szűréssel azt is megtudja állapitanni hogy van-e cisztám? mert én már arra is gondoltam de remélem nem az mert akor kikészülök! a barátommal nem védekeztünk de amikor az a helyzet volt hogy ö elment akor mindig kivette!! meg azt is mondták hogy a fiuk elö folyásától nem lehet teherbe esni ugy hogy én terheségre nem gondolok! mert elküldött vérvételre is rák szűrésre is ozt mind a kettö negativ lett!!! szerintettek mi lehet a baj?
2009. okt. 9. 18:24
 10/11 A kérdező kommentje:
azt is olvastam hogy a pálásfű teától is megjön!!! az igaz????
2009. okt. 9. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!