Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy hete kesik megis 3 teszt...

Egy hete kesik megis 3 teszt negativ, a melleim megnőttek es folyamatosan pisilni járok, fel vagyok puffadva e ddig mindig normálisan jött meg. Lehet csak korán teszteltem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy hét késés után nem hinném,hogy korai!

Tesztelj még hétfőn, de ha nega és nem jön meg, akkor doki!

2015. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszi . Hétfőn megyek laborba. Remelem minden rendben lesz .. :)
2015. márc. 28. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hetes késésnél szerintem már ha netán még nagyon kései teherbeesésről is van szó, már legalább halványan látszódnia kéne, vagy ha nagyon utolsó ciklusrészben is estél teherbe, akkor meg még ilyen erősen tüneteknek nem kéne lennie.

Szerintem a tüneteidet simán okozhatja hormonzavar, vagy valamilyen egészségügyi probléma is, nem feltétlenül csak és kizárólag terhességre utalnak a tüneteid. És mivel terhességi tünetet a HCG nevű hormon okoz, ami meg ha már jelen van, ott már akkor mutatja teszt is, így nem merném állítani, hogy a tüneteidet valóban terhesség okozza, pláne, hogy már 1 hete késik.

És ha van valamilyen nőgyógyászati problémád, ami a tüneteket is magyarázza, az magyarázhatja ugyanúgy a késést is.

Korán semmiképpen nem teszteltél, szerintem nem vagy terhes, de valami van, így jól teszed, ha elmész orvoshoz és kivizsgálnak.

2015. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen en is úgy gondolom valami hormonális baj van .....
2015. márc. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!