Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik egy nőgyógyászati...

Hogy zajlik egy nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Legfőképp arra lennék kíváncsi, hogy sztk-s vizsgálat milyen? Ott van asszisztens aki lát engem? Mert magánnál voltam ott nem volt ilyen, de most sztk-ba mennék
2017. júl. 5. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Az asszisztens azért van ott, hogy pötyögje azt, amit a doktor mond vizsgálat közben. Akinél én voltam, az asszisztens a doki mögött ült, de ne aggódj, ő nem azért van ott, hogy leselkedjen. Mellesleg a doki sem.

Bemész, egy külön kis helyiségben levetkőzöl, és felfekszel. Persze, előtte megkérdezheti a panaszaidat, aztán megvizsgál.

2017. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bemész, megkérdezik, miért jöttél. Elmondod. Aztán levetkőzöl a fülkében. Kijössz, felfekszel az asztalra. Megvizsgál. Visszamész felöltözni. Aztán meg elmondja, hogy mi van, felír receptet, ha kell.

Van ott asszisztens, de nem lát különösebben semmit. Nem fog bebámulni a lábaid közé. Általában oldalt van, szóval nem lát semmit.

2017. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen, az asszisztenst direkt oldalra ültetik, hogy ne lásson semmit, de nem is érdekli, hidd el. Naponta 120 nőt lát azon az asztalon feküdni, nekik ez már rutin. Ne csinálj ügyet belőle.
2017. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

asszisztens? nálam legutóbb 2 tanuló-kislány is bent volt, miközben a doki megvizsgált és vag.uh-t csinált. mindezt úgy, hogy véreztem.


általában az asszisztencia úgy ül, hogy nem premier plán fel nyitod szét a lábad, de ha mégis, hidd el, egyáltalán nem érdekli őket, nem hinném, hogy élvezettel nézegetik más nők nemi szerveit. mint ahogy az orvos sem az élvezet kedvéért csinálja.

2017. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért az asszisztens zavarja a legtöbb nőt.....? Nő ő is, ellentétben a ffi orvosnál, aki ugyan úgy ffi, mint a többi. Neki is van gyereke, ami valószínűleg nem a szomszédtól született!
2017. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fene sem érti :)

engem általában senki nem szokott zavarni... jó, mondjuk legutóbb olyan orvos kezébe kerültem, aki... hogy is mondjam szépen? kisfiú még, na! az egy kicsit feszélyezett, ráadásul mint kezdő, áthívta a tapasztalt kollegát is a vizsgálathoz. mondjuk ez a része már nem zavart, ugyanis a kollegához volt szerencsém többször korábban, terhesség alatt.

2017. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, és ezért van női orvosom és magán.
2017. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!