Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úszás órára kell mennem,...

Úszás órára kell mennem, viszont amilyen balszerencsés vagyok pont akkorra fog megjönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az órát nem hagyhatom ki,ugyanis nagyon kevés az időm,viszont nagyon nagy szükségem van az órákra egészségügyi okokból.Olvastam hasonló kérdést,viszont olyat is láttam hogy a tampon nem biztonságos.Szóval valaki egy pár jó tanáccsal ki tudna segiteni?

2017. júl. 6. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A tampon az egyedüli megoldás ilyen esetekre.Megbízható,ne aggódj.
2017. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell belőle problémát csinálni, legfeljebb kicsit pirosas lesz a víz.
2017. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kettes válaszoló! A hülyeségeidet hagyd meg magadnak. Egyrészt az hogy nagyon kínos lenne ha körülötted piros lenne a víz, másrészt meg olyan fertőzéseket kaphatsz hogy csak na... Muszáj tampont használni! És betéttel sem szabad fürdeni!!!
2017. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2017. júl. 7. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Kettes válaszoló, gratulálok, nagyon humoros vagy. Gondolom 15lves kisfiúként elég vicces lehetsz a baráti körödben. Lányként viszont már nem olyan vicces a dolog.

Kérdező, szerintem a tampon biztonságos, végülis az úszónők is valahpgy csak belemennek a vizbe, mikor muszáj nekik. :)

2017. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!