Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Úszás órára kell mennem, viszont amilyen balszerencsés vagyok pont akkorra fog megjönni. Mit tegyek?

Az órát nem hagyhatom ki,ugyanis nagyon kevés az időm,viszont nagyon nagy szükségem van az órákra egészségügyi okokból.Olvastam hasonló kérdést,viszont olyat is láttam hogy a tampon nem biztonságos.Szóval valaki egy pár jó tanáccsal ki tudna segiteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: úszás, menstruáció

2017. júl. 6. 22:45  Privát üzenet  

A válaszok
A tampon az egyedüli megoldás ilyen esetekre.Megbízható,ne aggódj.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. júl. 6. 22:49 Privát üzenet
Nem kell belőle problémát csinálni, legfeljebb kicsit pirosas lesz a víz.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2017. júl. 6. 23:02 Privát üzenet
Kettes válaszoló! A hülyeségeidet hagyd meg magadnak. Egyrészt az hogy nagyon kínos lenne ha körülötted piros lenne a víz, másrészt meg olyan fertőzéseket kaphatsz hogy csak na... Muszáj tampont használni! És betéttel sem szabad fürdeni!!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2017. júl. 7. 09:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

# 4/5Időpont 2017. júl. 7. 10:29 Privát üzenet

Kettes válaszoló, gratulálok, nagyon humoros vagy. Gondolom 15lves kisfiúként elég vicces lehetsz a baráti körödben. Lányként viszont már nem olyan vicces a dolog.

Kérdező, szerintem a tampon biztonságos, végülis az úszónők is valahpgy csak belemennek a vizbe, mikor muszáj nekik. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2017. júl. 7. 11:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyáron le van beszélve egy strandolás a barátaimmal, de pont akkor fog megjönni. Mit csináljak? Ha tampont rakok fel, attól még szokott szivárogni, és fehér a fürdőruhám, nem...
Pont akkor fog megjönni amikor strandra megyünk. Tudom, hogy csak tamponnal lehet vízbe menni, de én még nem szeretnék tampont használni, mert félek hogy rosszul helyezem fel és...
Mit csináljak? Pont akkor fog megjönni a menstruációm mikor a lovastábor van.
Nem sokára megyek egy buszos kirándulásra ahol napokat fogok tölteni a buszon, vagy legalábbis estéket. Pont akkor fog megjönni a menstruációm ami elég erős?
Van olyan akinek pont Karácsonykor fog megjönni?
Hétvégén megyek a barátomékhoz és ott alszok de pont akkor fog megjönni! Mit tegyek hogy ne ázzak át?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!