Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tanacsotokat kerem. Juniusba...

Tanacsotokat kerem. Juniusba nem volt menstruaciom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Januartol nem fekudtem le senkivel. Junius 25-en jott egy pici rozsazsin folyas.6 napig tartott aztan le allt. Most megint 2 napja. Es mikor fel dugom akkor erzek valami olyat mint egy golyo ami el van hasadva. Ti jartatok igy?
2017. júl. 7. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jártam még így. Hány napos a ciklusod átlagosan, és hányadik napon vagy most?
2017. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat kerek 2 hetet kesik
2017. júl. 8. 03:14
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen,en is erzem ott azt a golyot. Fogalmam sincs,hogy mi az:D. En pont egy honappal ezelott szeretkeztem utoljára, 7 napja kesik. Tegnap a masodik, ma az elso vizeletembol negativ teszt lett. Baratnom is mondta tegnap,hogy neki is kesik egy hetet,pedig o nem el nemi eletet. Ugy latszik ez a meleg befolyasolja. Nyugodj meg, en is megprobalok megnyugodni. De tobb okbol kifolyolag is keshet. Pontos volt eddig?
2017. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ja es azt kihagytam,hogy mikor szeretkeztunk,mar akkor is kesett 3napot,de ra kettore megjott
2017. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a kis dudor a hüvely belső falán a G pont, kedves hölgyek.

Kérdező: nem kell stresszelni, hogy miért nem jön meg, azért is késhet.

2017. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is a G-pont. Az sokkal kisebb és kevésbé kitapintható.

A "golyó" nem más, mint a méhnyak. És valóban kitapintható rajta egy kis hasadék, az a méhszáj.


Ezt a cikket minden nőnek el kellene olvasni:

[link]


Kérdező, hány éves vagy? Ha nem régóta menstruálsz, akkor belefér, hogy egy-egy vérzés nem olyan intenzív. Ha többször megismétlődik, akkor talán progeszteronhiány áll a háttérben.

2017. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem a g pont, hanem a méhszáj... Teljesen normális helyen van.
2017. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 6-os vagyok. Azért nagyon elszomorító, hogy a legtöbb nő a G-pontról már hallott, de fogalma sincs arról, hogy mi a jelentősége a méhszájnak. Pedig abból, hogy felhúzódik vagy lejjebb ereszkedik tudni lehet, hogy mikor van ovuláció vagy mikor közeledik a mensi. A saját működésünk megismerése érdekében érdemes időnként kitapintani, hogy mi a helyzet vele... Tartós kapcsolatban, érettebb nőknél így akár elhagyható a fogamzásgátló is, mert lehet tudni, mikor esélyes a terhesség. Ha pedig valaki teherbe akar esni, szintén jó jelző.


De a női magazinok erről bezzeg nem írnak, nehogy tényleg felvilágosultak legyenek a nők. A G-pont témát viszont nyomatják állandóan, pedig orvosi bizonyíték nincs is a létezésére.

2017. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!