Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Barátnőm...

Mit csináljak? Barátnőm nagyon hisztis amikor meg van neki, ma is még dolgom volt és mondtam nem érek rá muszaj még azt megcsinálnom, ő meg elkezdett kiabalni h nem foglalkozok vele utana sírt is. Miért csinalja ezt? Régebben nem volt ilyen.

Figyelt kérdés

22f

21l



2017. júl. 9. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Menzesz alatt ez a hormontúltengés miatt van. Lehet próbálkozni alternatív módszerekkel. Szinte minden nő vashiányos ilyenkor, érdemes vasat szednie, állítólag a Magne B 6 is segít ilyenkor, de eljárhat jógázni is vagy sportolni valamit.
2017. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézd, azért attól, mert minden nő egy kicsit hormonoktól befolyásolt menzesz alatt, csak úgy semmibe nem borul ki ilyen szinten. Nyilván ennek a kijelentésének van alapja, tehát nem új keletű, csak a hormonális dolgok miatt ez most így jött ki.

Valószínűleg nem töltesz vele együtt mostanában annyi időt, mint amennyit régen. Szerintem nem csak most probléma ez nála, hanem amúgy is, csak most ki is jött ilyen módon.

Szerintem próbálj meg vele több időt tölteni, illetve beszéljétek meg normálisan, hogy amikor van dolgod, akkor azt tényleg muszáj és attól, hogy elvégzed, az nem jelenti azt, hogy nem fontos neked.

2017. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Lehet az a baj. Ma beszélek vele erről
2017. júl. 9. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy,hogy premenstruációs szindróma(PMS).Erről a barátnőd nem tehet és talán bántja is,hogy ilyenkor így viselkedik.Próbáld ezeket nem magadra venni és figyelmesebbnek lenni ilyenkor.
2017. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

leirom nekem mi segitett. En is nagyon hisztis voltam, szornyu volt.teljesen kiborultam felvizesedtem stb.. nagyon egyszeru dolog az ami segitett. 3 honap utan multak el a tuneteim, es azota odafigyelek ezekre a dolgokra es nem vagy csak ritkan jon elo kismertekben mar evek ota:-) (a kornyezetem nagy oromere hihi)


Tehat nagyon fontos az hogy szedjen az ember vitaminokat. a termeszetes progeszteron hormonpotlast is kiprobaltam az sem volt rossz, de vegul ami a legfontosab volt az a multivitamin kimondottan noknek. Odafigyelni a taplalkozasra, elegendo folyadekra. A sör is nagyon jo voltoldja a stressz mielott megjon. Meg az alkohlmentes is mert termeszetes progeszteront tartalmaz. Aztan pedig a tulsuly mindenen csak ront. legalabbis nalam ugy volt.

2017. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ma ugyanazt csinálta amit tegnap .-. Azt mondja hogy nagyon fáj a hasa és azert sírt,az miért van hogy eddig nem is érezte most meg nagyon?
2017. júl. 10. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
A PMS nagyon sok testi lelki tunetet jelent. sajnso. tapasztalat. tenni kell ellene, nincs mas. mar akinek sikerul. Nem konnyu nonek lenni. vagy te azt hiszed hazudik? Van olyan aki elajul naponta amikor megjon neki vagy olyan hogy egy hetig nem tud suliba menni. JO ezek mar durvak de nekem is annyi tunetem volt anno... :-// Elbaszta a fel eletemet..
2017. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez sokmindentol fugg hogy miert.. Stressz, hormonok, hizas- fogyas, stb
2017. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 Nem hiszem azt h hazudik!!
2017. júl. 11. 15:34
 10/10 anonim ***** válasza:
A premenstruációs szindróma egy borzasztó dolog. Legyél vele türelmes és megértő. Nem minden ciklus fáj ugyanúgy.
2017. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!