Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy megjöjjön?

Mit csináljak hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 2 éve van meg. Kb. 8 hónapja pontosan jött meg, de most késik. Terhes nem lehetek!!

Tűrném hogy késik, mivel ilyenkor szokott még rendszertelenség lenni, de viszont jövő héten megyünk tengerpartra és nem lenne olyan jó csak nézni a vizet.

Tampon ki van zárva!

Normális válszokat szeretnék!

Köszi



2017. júl. 10. 10:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%

Kellemetlen, igen, de nem éri meg összezavarni a ciklusodat. Lehet, hogy attól is késik, hogy azon izgulsz, hogy mikor fog megjönni...


Hány napra mentek és hány napig szokott tartani, amikor megjön?

2017. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt olyan hogy sztressz vagy utazas miatt akar 5 napot is kesett. Ilyenkor az hogy meg jobban ezen stresszelsz es percenken nezed meg jott- e, nem fog segiteni. Tampon miert van kizarva?
2017. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

5 napra megyünk

Általában 6 napig tart, ebből az első 3 nap nagyon gázos szokott lenni, tehát 1 éjszakát nem birok ki 1 nagy betéttel, nappal is kb. 1,5-2 óránként megtelik

2017. júl. 10. 11:11
 4/26 A kérdező kommentje:
Igazából még sose használtam tampont, és m3g nem is szeretnék. Azért írtam oda mert tudom hogy jönnének azok a válaszok hogy tamponnal lehet vízbe menni
2017. júl. 10. 11:13
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
En hasznaltam tampont meg regen amikor meg szuz voltam.. Es nem volt gaz. Jobb otletem nincsen.
2017. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem tehetsz ellene semmmit :) 17L
2017. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinalni. Vagy megjön, vagy nem. Ha megjön, akkor csak a tampon marad. Vagy nem mész vízbe. De ezt minden ilyen kérdés alá le szoktuk írni...
2017. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon durván vérzel, érdemes kipróbálni az Ergam cseppet.
2017. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
De mi a bajod a tamponnal? Sokkal kényelmesebb, praktikusabb, mint a betét. Az elején bénázik az ember a felhelyezéssel, de pár alkalom után már könnyen megy. Elsőre érdemes mini tampont választani. Ha gyorsan megtelik, akkor válthatsz normálra. A menzeszedet nem tudod befolyásolni. Semmit sem tehetsz, hogy megjöjjön. Ha a nyaralás alatt jön meg, akkor vagy tampont teszel be, vagy nem mész a vízbe. Sajna ez van.
2017. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként szerintem majdnem minden nő megél hasonló drámát. Nekem egyszer úgy jött meg, hogy már indtunk volna a strandra, csak még indulás előtt elszaladtam WCre. 12 éves voltam. Teljesen kétségbe estem, zokogtam, hogy hogy lehetek ilyen béna, miért pont engem ér ekkora csapás, stb. Tényleg úgy éreztem, hogy világvége van, és a legszívesebben lehúztam volna magam a klotyón. Anyukám leszaladt a drogériába tamponért, addig apukám tartotta bennem a lelket. A mini tampon könnyedén becsúszott a helyère, és semmi baj nem volt. Hidd el, hogy nem vagy egyedül a problémáddal, ès tudjuk, miről beszélünk, amikor a tampont javasoljuk.
2017. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!