Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy megjöjjön?

Mit csináljak hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 2 éve van meg. Kb. 8 hónapja pontosan jött meg, de most késik. Terhes nem lehetek!!

Tűrném hogy késik, mivel ilyenkor szokott még rendszertelenség lenni, de viszont jövő héten megyünk tengerpartra és nem lenne olyan jó csak nézni a vizet.

Tampon ki van zárva!

Normális válszokat szeretnék!

Köszi



2017. júl. 10. 10:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
2017. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát igazából batorítottatok, de még most is tiltakozom... :/

Nem vagyok feszült tehát valahogy úgyis megoldom majd (muszáj lesz)

A Balatonhoz megyünk, csak egyik program az lesz hogy kb 30 km bicikli túrára megyünk és nem tudom hogy mennyi wc lehetőségem lesz..

Tehát már korábban is mentünk volna (akkor osztállyal) csak ofő felhívta a figyelmet hogy wc nem lesz tehát bokor így nem is mentem mikor akkor volt meg.

2017. júl. 10. 21:09
 23/26 A kérdező kommentje:
Meg igazából ma tornáztam is egy kicsit hátha lesz valami :D
2017. júl. 10. 21:10
 24/26 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy ma vagy holnap megjön, mert már nagyon fáj a hasam.
2017. júl. 11. 08:06
 25/26 anonim ***** válasza:
na latod :-) Kar ezen parazni, bar en is szoktam.
2017. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak én küzdök néha ilyen gonddal , hanem minden nő életében legalabb egyszer..de azért köszi mindenkinek
2017. júl. 11. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!