Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan? Biztonságos?

Hogyan? Biztonságos?

Figyelt kérdés

Sziasztok gyakoris hölgyek/lányok/csajok!

Ritkán teszek fel itt kérdést, de most úgy döntöttem megteszem hiába orvos válasz, vagy barátnői válaszok. 2 éve élek boldog párkapcsolatban (remélem így is marad) és bő egy éve kezdtem újra fogamzásgátlót szedni. (előtte is szedtem de 1,5 év kimaradt amíg egyedül voltam)

Nagyon boldog voltam a múlthéten, mivel meghívtak minket esküvőre és lagziba. Néztem a naptáramat ma délelőtt, gondoltam foglalok körmöst, fodrász stb.... jött a felismerés....akkor lesz a mensim 2. napja....a legrosszabb....

Gondoltam késleltem a gyógyszerrel, nem hagyom abba szombaton hanem pont 1 hét múlva a lagzi estéjén már nem veszem be. Soha nem csináltam ilyen még, mindig pontosan maximum 30perccel korábban, vagy később veszem be de soha nem több mind 30 perc ez is ritkán. Illetve azt felejtettem el megkérdezni a dokitól hogy az új levél amiből csak 6ot veszek be akkor az kuka és utána kezdjek új levelet vagy szünet aztán folytassam azt és akkor hamarabb megjön majd 1 héttel?

Ne gondoljatok felelőtlennek csak egyszerűen ilyet még soha nem csináltam.

Mesélnétek ti hogy késleltettek gyógyszerrel?


2017. júl. 14. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a saját esküvőm időpontja esett egybe a menstruációmmal :D


Nődokival egyeztettem, és ő javasolta, hogy szünet nélkül szedjem tovább a követetkező levéllel, azt szedjem végig(!), és utána tartsak csak szünetet. Így is tettem semmi gond nem volt,így egy menstruáció kimaradt és utána rendesen megjött.

2017. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jó lehetett :D én nagyon szeretek ilyenkor táncolni akár hajnalba már mezítláb amikor a magassarkú lekerül, nagyon élvezem és imádom a lagzikat nem szeretnék amiatt aggódni hogy éppen wcre kell mennem a legjobb zene vagy játékok közben :( Akkor végig kell szedni a kövi 21-et is? Eddig azt mondták hogy nem hanem a +tabik , szünet, maradék tabi és így megint szünet tehát 1 héttel hamarabb fog megint megjönni. Én hülye pont wzt felejtettem el megkérdezni, nem baj jövőhéten felhívom megint a dokit.
2017. júl. 14. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Le van írva a tájékoztatóban, hogy hogyan lehet tolni. Olvasd el.
2017. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is végig kellett szednem az egész levéllel
2017. júl. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3! Nincs!
2017. júl. 19. 10:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el még egyszer figyelmesen...
2017. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!