Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne ez legyen?

Mit csináljak hogy ne ez legyen?

Figyelt kérdés
először borotváltam OTT le. másnap viszketett, és piros pöttyös lett? miért lett ilyen? ez mindíg ilyen lesz? vagy csak egy pár alkalom? sima egyszerű borotvával csináltam. gyantát vagy epilátort nem is szeretném kiprobálni. valami tipp hogy ne legyen ilye? nagyon sokat segítenétek. 16/L

2017. júl. 17. 13:24
 1/4 enes ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy csupán lefelé borotválom, tehát a szőr növésével megegyező irányban, visszafelé pedig nem és így nem lesz pattanásos - nekem. Sajnos minden mással és minden más esetben rossz lesz, kivéve, ha szakembert keresel fel, én így tapasztaltam. De hidd el, ez is bőven elég, maximum kicsit borostás lesz, ami szexi is lehet. :)
2017. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy csússzon valamin a borotva. Én már kipróbáltam több szőrtelenítő krémet is, nem igazán vált be egyik sem.

Tusfürdőt szoktam jól felhabosítani, és azon szépen csúszik. Az is fontos, hogy legyen éle a borotvának, én 4 pengéset használok, azzal már egész simára le lehet borotválni. Persze, a többi a borotva is jó, csak ha erősebb a szőröd, mint nekem, lehet, jobb lenne egy ilyet megpróbálni plusz habosítás. :)


L/19

2017. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak kipattogott a bőr. Ezzel a technikával mindig így lesz.
2017. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat sokat segítettetek. :)
2017. júl. 18. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!