Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mint gyógyír...

Fogamzásgátló mint gyógyír pattanásra?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál és mondta,hogy a fog.gátló elmúlasztaná a pattanásaim és gyengítené a szőrzetem. Annyi olyat olvastam,hogy van akinek csak több lett,hízás stb. Nekem védekezés képpen semmi szükségem rá és nagyon irtózok a gondolattól,hogy szedjek, de megfordult a fejembe,hogy mi lenne ha tényleg segítene a bőrproblémámon és kevésbé lennék szőrös? 24N
2017. júl. 18. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
A rendszeres nemi élet az, ami elmulasztaná a pattanásaidat, és akkor nem szednéd potyára a fogalmazásgátlót.
2017. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1,5éve van párkapcsolatom, 1éve együtt lakunk tehát van rendszeres nemi életem
2017. júl. 18. 11:42
 3/8 enes ***** válasza:
75%
Nem szabad beleszólni a szervezet hormonháztartásába, mert később biztos, hogy vissza fog ütni és nem pozitívan. Nem tudom miért mondta ezt az orvos, de én eddig mindig az ellenkezőjét hallottam, az ellenkezőjével találkoztam, és az ellenkezőjét tudom logikusan levezetni.
2017. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Bocsáss meg kérdező, de a lehető "legjobbat" ajánlottam. Nekem hatott...én sem ajánlanám a fog.gátló szedését.
2017. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ciszták miatt kell szednem, kell a sok női hormon, mert nehezen jönne össze egyébként a baba. Nekem Mistral-t írt fel a doki, viszonylag alacsony hormontartalmú, de azt mondta, hogy ez a bőrproblémákon is segít. Még csak az első adagot szedtem be, szóval nem tudok mondani túl sok változást, de remélem, használni fog ilyen értelemben is.


L/19

2017. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hmmm... Szerintem pattanások ellen érdemes lenne életmódot váltani, egészségesebben, kevésbé zsírosan/olajosan enni, és több mozgást bevezetni. Nálam legalábbis bejött. Ha te is így élsz, akkor elnézést! :)
2017. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bsora válasza:
Szia! Érdeklődnék, hogy azóta szeded e a fogamzásgátlót és ha igen használ e? Nekem is azt kellene szednem. Egyébként nagyon sok butaságot írtak a fenti kommentelők, tévhiteket. Az akne kialakulásáért 3 dolog lehet felelős, abból 2 hormonális, 1 pedig a stressz. Az étkezésnek vagy nemi életnek semmi köze hozzá. Legfeljebb romolhat a túlzott cukor és tej fogyasztástól. Ez orvosi álláspont, nem az enyém.
2017. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia, nemszedem csak a bőelrproblémám változatlan úgyhogy lehet mégis jó ötlet lenne..nemtudom :/
2017. okt. 23. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!