Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális hüvelyfertőzés...

Bakteriális hüvelyfertőzés kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég régóta szenvedek hüvelyfertőzéssel, több orvosnál jártam, sok mindent kipróbáltam már de semmi sem hozott tartós eredményt.

Tartós kapcsolatban élek, a férjem a héten megy urulógushoz vizsgálatra. Hátha ő fertőz vissza folyton... Van olyan aki megszabadult tőle? Meg lehet egyáltalán? Idén, az év vége felé szeretnénk megprobálkozni egy kistestvérel, de így teljesen el vagyok keseredve, hogy talán sosem lehet majd....


2017. júl. 18. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek ne vedd rossz néved, hogy megkérdezem, de milyen irányban törlöd a fenekedet? A tartós és visszatérő bakteriális hüvelyfertőzésnek ugyanis oka lehet a rossz technikának köszönhetően hüvelybe kerülő akár egészen minimális mennyiségű széklet is.
2017. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem veszem rossz néven, erre is figyelek természetesen, ezért is nem értem, hogy mi miatt jön vissza.
2017. júl. 18. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre bíznék benne, hogy a férjed fertőz vissza, amire amúgy nagy az esély, ha őt soha nem kezelték. Jópár olyan bakteriális fertőzés van, ami a péniszen csak lappang, de a hüvelyben problémát okoz.
2017. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak antibiotikumot kapott 2x.


Amikről olvastam de nincs velük tapasztalatom:std vizsgálat, rózsaméz, betadin kúp. Tapasztalat valakinek valamelyikőtök?

2017. júl. 18. 16:52
 5/7 A kérdező kommentje:
*valamelyikről
2017. júl. 18. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem erre a betadine kúp és kenőcs vált be, egy hét alatt rendbe hozott. Szurkolok, hogy neked is jó legyen. :)
2017. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy alakult?
2022. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!