Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Óvszerre allergia? Milyen...

Óvszerre allergia? Milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
Egy másik fajta óvszert használtunk, másnap borzasztóan viszketett, égetett és beduzzadt. 2 napig fájt nagyon, 3.nap már jobb lett. Lehet ez az új óvszertől? (a másiktól akkor miért nem lett bajom?)
2008. okt. 18. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Háát... Az optimista válasz az, hogy lehet, hogy ezt másfajta síkosítóval, spermaölővel, stb. kezelték és azt nem bírod. Térj vissza a régi típusúra, ha akkor is ég-viszket-duzzad stb. akkor lehet, hogy ez egy új allergia kezdete. Érdemes akkor leteszteltetned. Én latexre (is) allergiás vagyok és nekem sem egyből jött ki, hanem hosszú évek után. A tüneteim viszont ugyanezek...
2008. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet rá allergia, de nem maga a gumi anyaga miatt (mert az konstansul latex), hanem ahogy az elöttemsóló irta a síkosító illetve a spermicid miatt.
2008. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy jártam pár hónapja, sikerült hüvelykúppal rendezni a dolgot,azóta nem használunk óvszert,igaz babaprojekten vagyunk,de semmi bajom. az orvos szerint vannak akik a latexre allergiásak,ill.a sikosító anyagára.
2008. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!