Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut szedése nőgyógyászati...

Norcolut szedése nőgyógyászati vizsgálat nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztus 5-én kell majd megjönnie a mensesemnek. Viszont 7-én indulunk nyaralni, és általában 1 hétig tart a vérzésem. Hogyha a menstruációm előtt 3 nappal elkezdem szedni a gyógyszert és szedem a nyaralás végéig (6nap) lesz valami bajom? Nem nekem írta föl az orvos,hanem édesanyámnak. De tényleg szeretném eltolni 1 héttel, más megoldás nincs. A citrom és paradicsom opció nem megbízható szerintem

2017. júl. 21. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet bajod, nem véletlenül vényköteles szer.
2017. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem szedném be a helyedben.
2017. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne szedd orvosi utasítás nélkül! Lehet belőle bajod.

Úgy feje tetejére állíthatja a hormonháztartásodat, ha indokolatlanul szeded, hogy csak na.

És akkor mi van, ha valakinek pont úgy jön ki a menzesze? Van tampon, van fájdalomcsillapító és ki lehet bírni fürdőzés nélkül is.

2017. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj el az orvoshoz és beszéld meg vele. lehet szedni, de nézzen meg előtte, mert lehetnek kizáró tényezők.
2017. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos orvoshoz nem tudok elmenni,későn gondoltam erre. Azért köszönöm a válaszokat. Akkor jobb,ha hagyom
2017. júl. 21. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!