Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek esetleg valami házi...

Valakinek esetleg valami házi megoldás erre?

Figyelt kérdés

Voltam a hétvégén szabad strandon és szerintem ott szedhettem össze valamit, mert rá 1-2napra elkezdett ilyen viszkető érzésem lenni és látszólagosan több fehér folyasom van (ami nekem menszesz előtt szokott inkább lenni) és ennek egy pici szaga is van.

Orvoshoz nem tudok elmenni mert jelenleg a párommal Ausztriába vagyunk nyaralni és jövőhéten megyünk tovább Olaszországba ami azt jelenti hogy 2hét múlva tudok orvoshoz menni hogy írjon fel nekem valami gyógyszert! De persze addig nem szeretnem hogy rosszabb legyen a helyzet ezért is érdekelne hogy nem tudna nekem valaki valami itthoni módszert ajánlani ami segíthet??


2017. júl. 24. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szabad strandon nehezebben kapsz el fertőzést mint medencében.. De mindegy, olyat nem nagyon tudok ajánlani, ami mindig kéznél van nyaraláskor. De ha valahonnan tudsz szerezni grapefruit mag kivonatot, vagy teafa olajat akkor ülőfürdővel megpróbálkozhatsz. Esetleg irrigálni is megpróbálhatsz velük ha nagyon muszáj, de mindenképpen hígítva, mert nagyon mar. De nem a legjobb ötlet ilyenkor irrigálni, mert könnyen felszálló fertőzés lehet belőle. A szexet próbáld meg kerülni. Tudom, hogy nyaralás meg romantikus meg stb, de könnyen megfertőzheted a párodat is, utána meg ha meggyógyulsz visszafertőz. Szóval minimum mindenképp használjatok óvszert. Plusz hordj szellőző pamut fehérneműt és ahol csak lehet legyél inkább bugyi nélkül mert sokat segít. Bár nem tudom Ausztriában milyen lehetőségek vannak, de próbálj meg valami drogériában venni hüvelyflóra visszaállító kúpot/kenőcsöt.
2017. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még egy jó dolog ami nekem bevált az a fokhagyma. Napi 1 gerezdet egyél meg. Borzasztó rossz, de baktériumok ellen nagyon jó. (Ha gombád van, akkor nem biztos, hogy használ bármit is de ártani nem fog)
2017. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!