Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van. Nagyon...

Hüvelygombám van. Nagyon szenvedek tőle. Az anyámra nem számíthatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám van. Sárga, néhol ösazeálló folyás, az egész külső rész fáj meg viszket, felül hámlik, a hüvely környékén néhol apró pici nyílt seb van és ki van vörösödve. Nagyon félek, ez már lassan 2 hete tart. A menstruációm már egy hónapja késik. Van itthon Canesten klotrimazol, azzal napi kétszer kenem a külső részt, de eddig semmit nem használt. Anyum nem hajlandó elmenni velem nőgyógyászhoz. A gyógyszertárban akart venni hüvelykúpot, de az eladó azt mondta, hogy 18 éven aluli részére nem adhatja ki... Innentől kezdve meg kell várjam amíg eléri a méhem és meghaljak? :) Vagy szenvedjek még 4 éven keresztül? Egyre rosszabbul vagyok és nagyon fáj, nem tudom mi tévő legyek. Ez vagy a rengeteg stressztől alakulhatott ki, vagy az uszodában szedtem össze valamit. Ha mondjuk bemegyek a gyógyszertárba és mondom, mit szeretnék félek, hogy kizavarnak. És nem tudom az én esetemben melyik készítmény lenne a megfelelő... Nagyon félek.

2017. júl. 28. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarnak ki sehonnan sem. Menj be a gyógyszertárba, és mond el, mi a panaszod. És kérdezd meg, mit kellene, hogy tegyél. Kérdezni szabad.
2017. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Felülsz a buszra és egyedül elmész a gyereknőgyógyászatra. Hány éves vagy?

Az interneten utánanézel, hogy mi a címe a hozzád legközelebb esőnek, vagy a körzetinek.

2017. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A 'még 4 éven keresztül'-ből 14re tippelek. Amúgy egyedül is elmehetsz nőgyógyászhoz, anyukád apátiája meg szégyenletes.
2017. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gyereknőgyógyászatra akartam elmenni, de az július- augusztusban "szünetel"
2017. júl. 28. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17 évesen kiadták a hüvelykúpot, ez hülyeség. Mindenképp el kell menni orvoshoz, akár egyedül akár mással de ebből nagyon nagy gondok lehetnek a későbbiekben.
2017. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a legnagyobb baj, hogy ez nagy valószínűséggel nem gomba. Vagy nagyon erős bakteriális fertőzés, vagy nemi herpesz. Illetve lehetne egyéb nemi betegség is, de gondolom 14 évesen nem igazán élsz nemi életet.

Már az is sokat segítene, ha legalább a háziorvosodhoz elmennél, ő tud infót adni, hogy hova tudsz menni ilyen esetben. Amúgy bőrgyógyászaton (meg nemibeteg gondozóban) is foglalkoznak ilyesmivel.

2017. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó lenne biztosan tudni, hogy milyen fertőzés. Nekem sem hatott a Canesten, kiderült, hogy bakteriális fertőzésem volt. Betadine kúp és kenőcs kb egy hét alatt rendbe hozta. De mindenképp vizsgáljon meg doki.
2017. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj bőrgyógyászhoz, tudni illik nemi beteg gondozással is foglalkoznak, meg is tudnak vizsgálni.
2017. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
14 evesen nemi fertozes? Es 1 honapja kesik? Ha mar nem vagy szuz (Bizom benne , hogy az vagy es nem a horoszkopodra gondolok!!) vegyel egy terhessegi tesztet is.. Ha ez az ok ki van zarva (a terhesseg) mindenkepp orvos! Hazidoki tud segiteni menj , kerj tole tanacsot! Ne hanyagold el mert a 'noiesseged' is ramehet...
2017. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Vágd ki és rántsd ki
2017. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!