Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire hatásos a hüvelyflóra...

Mennyire hatásos a hüvelyflóra-visszaállító kúp?

Figyelt kérdés

Pár éve antibiotikumot szedtem amitől kaptam egy csúnya gombás fertőzést amit 2 hónapig kezelgettem. Azóta félek antibiotikumot szedni, kerülöm is de most sajnos nincs mese, a felfázásomra muszáj lesz.

Sokan használnak hüvelyflóra-visszaállító kúpot a szedés alatt, ez mennyire hatásos, csökkenti csak az esélyeit vagy tényleg szépen ápolgatja ott lent a dolgokat és nem kell félnem?


2017. júl. 31. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is hatásosak. (Illetve biztos van olyan amelyik nem..) Nyugodtan használd antibiotikum kúra alatt, mert sokat segít. Én Protexin Gynophilust használtam, nagyon jól rendbe tette a dolgokat, pedig én is hónapokig szenvedtem a fertőzéssel.
2017. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt.
2017. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt azért fontos hozzátenni, hogy a meglévő fertőzést nem fogja elmulasztani.
2017. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Gynophilus a legjobb.
2017. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, jelenlegi fertőzésem nincs, arra tapasztaltam hogy nehezebb fegyverzet kell (dok ielőször betadine kúpot adott ami pont annyi időre mulasztotta el hogy átadjam páromnak) szóval a végén már egyszerre ment a canesten kúp, két féle tabletta, meg páromnak krém és tabletta, majd az egyik tablettától még nyelvfekélyt is kaptam, pont ezért jó lenne ha ezeket a köröket kiválthanám egy kis lightos kúpozással :D
2017. aug. 2. 16:22
 6/8 A kérdező kommentje:
A Gynophilust pedig felírom, remélem lesz a gyógyszertárban.
2017. aug. 2. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossmannban keresd, ott biztos van.
2017. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most hogy így megnéztem a csomagolását gyógyszertárban is találkoztam már vele szóval a belvárosban ahol 5 perces körzetben van egy dm, rossmann és 3 gyógyszertár csak el kell jutni oda mucsaröcsögéről :D
2017. aug. 2. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!