Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar nálam aludni a...

Miért nem akar nálam aludni a barátnőm amikor menstruál? Hogy vegyem rá hogy akkor is nálam aludjon? Nekem nagyon hianyzik ha nincs itt:/

Figyelt kérdés
19 eves

2017. aug. 5. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Találkozni se mindig akar olyankor.
2017. aug. 5. 19:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy erős a vérzése ezért szívesebben alszik a saját ágyában...nehogy bevérezze a takarót és gondolom maga alá szokott tenni valamit. De ilyenkor ingerültebbek is picit a lányok szóval fogadd el :))
2017. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőnél a betét/tampon csere egy intim dolog, nem szeretjük mások előtt csinálni meg idegen helyen cserélni. Főleg ha nincs a mosdóban kuka stb. Meg ahogy előttem is írták, éjszaka könnyen megvannak a balesetek, nyilván nem szeretne mindent összevérezni.
2017. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció nem egy kényelmes dolog. Nem tud az ember ellazulni, idegen helyen mindig azon izgul, hogy mikor tud menni mosdóba, és lesz-e addig balesete, plusz a hasi görcsök. Nem egy szép dolog ez, én sem szívesen mennék a barátomhoz aludni, mikor menstruálok.


Idén nyaraláson együtt aludtam vele, utolsó éjjelre megjött, és reggel nagyon izgultam, hogy volt-e baleset, szerencsére nem, de azonnal rohantam a mosdóba, és hajszálon múlott, szégyelltem is magam...

2017. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nálam amikor akar akkor megy mosdóba

És van kuka mosdóban is

2017. aug. 5. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Haggyad békiben! Kell neki az egyedüllét, mindenkinek van intimszférája még a párodnak is.
2017. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!