Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon rendszertelenül jön...

Nagyon rendszertelenül jön meg a havi vérzésem, és azt olvastam, hogy ez betegsédre isitt utalhat akár. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Van, hogy egy honapban 2x is megjön(pl most 5.én és 28.an is megjott) de van, hogy egy honapban nemnem jön meg. Már 2 éve van meg, tehát gondolom ennyi ido alatt már be kellett volna, hogy álljon. Ha esetleg ez ad valamit, akkor kiskoromban hormon tablettákat szedtem, betegség miatt. Ez lehet kiválto oka?
2017. júl. 2. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:

A leírásodból ítélve szerintem te csak simán nem tudod, hogy kell a ciklust számolni. Írd le légyszíves az elmúlt 12 menstruációd első napjának időpontját.

20N

2017. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp javaslom egy nőgyógyász felkeresését, biztos tudna segíteni, mielőtt még hátha késő lenne
2017. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vezess menzesz naptárt
2017. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vezettem, de mindig elfelejtkeztem rola, es nem nagyon ment. Tehát ez nem segit.

Viszont nogyogyaszhpz magam nem megyek, anyukámnak meg nem igazén tudom elmondani, nem olyan a kapcsolatunk.

2017. júl. 2. 00:26
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 00:19 !


Neked HOL jött le az, hogy nem tudja vezetni a menstruációs ciklusát? Légyszíves emeld ki azt a mondatát! Köszönöm!

2017. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz, amit az utolso irt. Ha egy honapban nem jön meg, egy másikban meg 2x is, akkor abban nem igazán lehet mit jol vagy rosszul levezetni szerintem...
2017. júl. 2. 00:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, 2-5 év, hogy beálljon rendesen. Van, amikor még felnőttkorban is késik/"siet" valakinek 4 napokat is akár. Nekem is volt 1 éve olyan, hogy nem jött meg 3 hónapon át és semmi bajom, élek virulok. :)
2017. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez megnyugtat.

Csak olvastam egy helyen, hogy akár a méhbetegség jele is lehet. De akkor mostmár nem félek... Köszönöm !

2017. júl. 2. 00:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha például 28-32 napos ciklusa van, simán lehet, hogy hónap elején és végén is menstruál, máskor meg kimarad egy hónap. Innen gondoltam. De ha nem vezetsz naptárt, akkor sose derül ki, hogy te számolod rosszul, vagy tényleg vacak a ciklusod.


Kérdező, hogy számolod a ciklosodat?

2017. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt nem kell "számolni".

Azt írni kell. Abból látszódik minden.

2017. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!