Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy fel a tampon?

Miért nem megy fel a tampon?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít a betét, így tampont szeretnék használni, de egyszerűen sehogy sem megy. Már mindenhogy kipróbáltam, és ellazulnom is sikerült, de így sem megy. Lehet hogy túl szük a hüvelyem vagy valami? Ja, és légyszi normális válaszokat küldjetek. 15/L

2017. aug. 8. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor kell, mikor erősebb a vérzés, hogy jobban csússzon. Tedd fel az egyik lábad a kád vagy a wc szélére, úgy könnyebb. Nem szűk a hüvelyed.
2017. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól helyezed fel. Ilyen nincs, hogy valaki túl szűk, vagy nem megy fel.

Rossz a technikád. Egyik lábadat tedd fel valahová, arra figyelj, hogy amikor elkezded felfelé tolni, akkor van egy hajlat a hüvelyben, ott a fordulatot kell követni, tehát neked sem nyíl egyenesen kell a tampont ott tolni, hanem "kanyarodni" a hajlatnak megfelelően.

2017. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mekkora mérettel próbáltad? Nekem is csak a mini a kényelmes. Szerintem rossz szögből próbálod, a naturelláshoz pl van útmutató, hogy hogyan kell felhelyezni, az alapján próbálgasd esetleg. Nekem sem ment elsőre :)
2017. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha szűz vagy attól is lehet. Lehet lepontozni, de nekem se ment fel szüzen egyik sem.
2017. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ment a zöld kéz. :)

Egyébként ob mini, de akkor majd még próbálkozok, mert a suliba nem akarok a betéttel vacakolni.

2017. aug. 8. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!