Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta nelkul Pcos?

Ciszta nelkul Pcos?

Figyelt kérdés

Letezik ciszta nelkul Pcos, ha a nogyogyasz nem latott cisztat es aztmondta kizarja a pcos bizzak benne?


Koszonom a valaszokat :)


2017. aug. 9. 09:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Ir-em sincs :)
2017. aug. 9. 09:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs cisztád a petefészkeidben, akkor nem valószínű, hogy policisztás petefészek szindrómád lenne... persze lehetnek hónapok, amikor letisztul, de nem általános.
2017. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

semmi Pcos tunet. a menszeszem tokeletes cisztat egy orvos se latott a 3bol a 1mondta h pcos de nincs ciszta a masik 2 semmut neem latott

ir em nincs, akkor igy zarjam ki?/:)

2017. aug. 9. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nincs bajod, nincs tüneted, nem is értem, hogy jött szóba.
2017. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

elmentem nodokihoz wgy sima vizsgalatra rakszures stb..

o aztmondta nem lat semmi de pcos van..utanna elmemtem egy masikhoz aki aztmondta semmi baj nincs rendbe van minden csinaltattam azert egy terhelest azzal elmentem egy pcos szakteruletes dokihoz megnezett aztmondta szep belul minden tokeletes a leletem ne aggodjak...

2017. aug. 9. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:
és akkor most miért is aggódsz?
2017. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs pcos-ed.

Ez ujabban nagy divat a nogyogyaszoknal hogy vkire rafogjak, mert szorosebb vagy fajdalmsi vannak menzesznel, ne adj isten kicsit duci, és mar kesz is a PCOS diagnozis.

Marhasag.

Aztán cukorgyogyszert szedetnek IR-re, amikor pl 5-10 kg leadasaval meggyogyulnanak a betegek.Marha jo, m apum cukros 20 eve, es meg egy doki is azt mondta, hogy tablettas cukorbeteg eseten a szedett gyogyszereknek van 1 par mellekhatasa.Pl karositja a vesed, nem kicsit.Plusz ha elkezdted szedni, nagy val.szinuseggel sosem fogsz leallni rola.


Szóval cssk ovatosan lanyok ezzel a PCOS-sel, tenyleg csak az szedjen rá gyogyszert, akinek muszaj es nincs mas megoldas!!

2017. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen az is fura volt h akihez elsore mentem mondta a pcos-t utanna ra 3ismerosom is ment hozza mind pcossal kuldte el oket :D
2017. aug. 9. 10:43
 9/9 A kérdező kommentje:

kicsit fajdalmas a menszi mikor megjon de egy gyogyszer es elmullik. van mikor megse erzem h megjon..

most ezt is mondtam a leguttobbi dokimnak es mondta h kizarva a pcos. mert nincs ciszta meg semmi.

csak kivancsi voltam h letezik e ciszta nelkul pcos..

2017. aug. 9. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!