Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még szűz vagyok?

Még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy addig maradok szűz amíg nem hatolt férfi nemiszerv a hüvelyembe.

Tehát, ha már volt orál és egy kicsi anál(csak kicsi, éppen hogy kicsit belém tette kihúzta, mert fájt nekem) attól még elvileg szűz vagyok, ugye? 16/l


Bocs, ha rossz kategória..



2017. aug. 9. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván szűz vagy. Akkor nem leszel, amikor valaki vagy valami konkértan át szakítja a szűzhártyát.
2017. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Istenkém..és ilyen emberek szexelnek...előbb basztok a mai világba mint h tudnátok róla valamit... Szégyen
2017. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Már rég tampont használok, önkielégítést is végzek, tehát nem hinném, hogy ép még a szűzhártyám.


Én úgy hallottam, hogy ez a szüzesség inkább eszmei, mint fizikai.

2017. aug. 9. 23:09
 4/15 A kérdező kommentje:
#2-nak: amit csináltam nem mondanám baszásnak..
2017. aug. 9. 23:10
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Inkább simán csak ribantsz.
2017. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mellesleg sajnálom, de nem kaptam felvilágosítást. Erről szerintem nem én tehetek..
2017. aug. 9. 23:14
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Már ne haragudj, de biztos volt biológia óra az iskolában?
2017. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Minimális szexuális tudás nélkül minek szexelsz? Ráadásul csak egy kislány vagy,akit csak a hormonok irányítanak. Ez gáz.
2017. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Őszintém, a szüzesség nem a szűzhártyán múlik, az akár magától pl. torna közben is el tud szakadni. A behatolás se mérvadó, mert akkor a melegek, leszbik sosem vesztik el?


A valódi szüzesség inkább morális dolog, nem fizikai. Kérdező, te már kerültél szexuális kapcsolatba egy másik emberrel, tehát lényegében nem vagy szűz.

2017. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm, ilyen választ vártam.
2017. aug. 9. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!