Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még szűz vagyok?

Még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy addig maradok szűz amíg nem hatolt férfi nemiszerv a hüvelyembe.

Tehát, ha már volt orál és egy kicsi anál(csak kicsi, éppen hogy kicsit belém tette kihúzta, mert fájt nekem) attól még elvileg szűz vagyok, ugye? 16/l


Bocs, ha rossz kategória..



2017. aug. 9. 22:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Mert te kiválaszottad a legszimpatikusabb választ, attól még a többi is igaz 😊
2017. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Meglehet hogy igazak, de azok nem a kérdésre hivatottak válaszolni. Mert ha én azt szeretném tudni hogy r*b@nc vagyok-e, akkor olyan kérdést teszek fel.


Mellesleg tiszta röhej, hogy itt nekiálltok személyes megjegyzéseket írkálni háttér-információ tudása nélkül.

2017. aug. 10. 12:12
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Akkor mondj már olYan háttérinfót,ami alapján elhisszük,hogy az anális szex (vagy úgy egyáltalán a szex) 16 éveseknek való.
2017. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Még szűz vagy,de a "popsid már nem."
2017. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amig a szûz hártyád át nem szakadt addig nyilván szûz vagy.hiába hatolt beléd
2018. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!