Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudnak kikezelni?...

Miért nem tudnak kikezelni? Mi lehet a bajom? Meg nem szűnő probléma, millió próbálkozás? (bővebben a leírásban. )

Figyelt kérdés

2 éve van egy folyamatosan fenn álló problémám, ami nem szűnik meg, maximum enyhül.

4! magán nőgyógyásznál tartok, e két év alatt többet raktam szét a lábamat dokinak, mint valaha partneremnek..

Rengeteg vizsgálaton, kenetvételen, tenyésztésen, szűrésen vagyok túl és semmi eredmény!!!

Hiába kezelnek, nincs változás.

Azért kerestem fel magán orvost, hogy hátha ez megoldja a problémát vagy legalább előrébb jutok, de még hangyányi változást sem hozott. Azt nem hiszem el, hogy 4 orvos is kontár lenne, lassan végig megyek a város magánorvosain....


A probléma: folyás.

Nem kimondott zöld, de nem kimondott sárga. Inkább elszíneződött.

Nem kimutatható bakteriális fertőzés, se gombás fertőzés.

Komolyan szűréseken is voltam, az is negatív lett.

A véreredményemen lévő értékek is normál értékeken belül szoktak lenni, még csak határsúrolásnál sem.

Egyetlen, ami magas, az a fehérvérsejtek, ami utalhat belső gyulladásra, húgyúti fertőzésre. Kezeltek rá természetesen, nem egyféleképpen, még sem változik.. ha az érték lemegy, akkor is fent áll a probléma.

Nem szűnik meg 2 éve. Nem hiszem el, hogy erre nincs módszer... így fogom leélni az életem?!


Fájdalmaim nincsenek soha. Nem csíp, ég, mar, szúr stb. a vizeletem...

Viszketés sem áll fenn, néha égő érzésem van, de nagyon minimális, és az sem a hüvelyemben vagy körülötte, hanem az ajkaimnál. Igazából olyan, mintha a pisi/folyás "megmarta" volna... de még csak nem is piros, érintésre sem érzékeny.

Az egész abszolút szagtalan. Még nap végén sincs szaga.


Ki mit javasol? ... Totál el vagyok keseredve, hogy nem oldódik meg soha. Nem is járok sehova szinte ez miatt.. (dolgozni nyilván igen.)


2017. aug. 10. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nincs is semmi bajod. Mindenkinek van folyása, valaminek több.
2017. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
A fiatal lányoknál jelentkező fehéres folyás (fluor alba) oka rendszerint lelki természetű, hátterében erotikus vágy vagy konfliktus rejlik,de okozhatja allergia is.
2017. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez NEM fehér! Régen nem ilyen volt és annyira már nem vagyok fiatal.. vagy hát relatív.

Illetve, normál folyás mellett mitől van égő érzésem olykor?

2017. aug. 10. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg a táplálkozásodon próbálhatsz változtatni! Kevesebb szénhidrát, sok folyadék vagy méregtelenítés.
2017. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hüvely Ph visszaállítót kaptál? Nálam is ez volt a probléma, sajnos a nőgyógyász se mondta, hogy vissza kell állítani a kezelés után a hüvelyflórát. Nekem a Gynophilus segített már egy kezelés után, szinte azonnal megszűnt a kóros folyás. De egyébként az életkor változása is járhat a folyás megváltozásával. Cukrod rendben van amúgy?
2017. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, kaptam. A PH-m mindig is jó volt.

A cukrom is 3,.. valamennyi max. 4 szokott lenni.

2017. aug. 10. 19:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj ezzel, neked ennyi a folyásod és ez a természetes. Ha 4 orvos nem tudta elmondani a tesztekkel, vizsgálatokkal hogy mi a baj, akkor mi se fogjuk tudni. De szerintem ez normális, mindenkinek eltérő a mennyisége
2017. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szuper.. pedig elég kellemetlen :(
2017. aug. 10. 20:43
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Ezüstkolloidos hüvelyöblítésekkel hozd rendbe a gyulladást. Hüvelyflóra visszaállítónak a Vitagin C-t ajánlom. Ezt jól el lehet osztani több adagra. Belsőleg Béres probiotikumot szedj pár hónapig. Ezek rendbe fognak hozni.
2017. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. aug. 10. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!