Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz, ha ezt csinálná egy lány?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ahhoz,ha egy lány bevallaná,hogy szerelmes belétek?Ha tetszik nektek,akkor egyből viszonoznátok vagy megijednétek és ezért elrontanátok véletlenül az egészet?Vagy tételezzük fel,hogy nektek nem tetszik az adott lány...mit mondanátok akkor neki?Utána megromlana a kapcsolatotok,esetleg ciki lenne vele találkozni és egy légtérben lenni?Cikinek gondolnátok,és nyomulósnak,hogy bevallja,vagy bátornak titulálnátok el a lányt,és azért nagyot nőne a szemetekben?Ez egyénenként változó a fiúknál,hogy ki mit gondol erről vagy pedig meg van az általános felfogás?Inkább szeretitek ti bevallani,és ha egy lány bevallaná,hogy tetszetek neki,akkor könnyen kaphatónak gondolnátok?

Bocsi a sok kérdést,csak tényleg nagyon kíváncsi vagyok,hogy hogy álltok ezzel az egész dologgal. :D :) Ti mit ajánlotok?Valljam be neki?:/ Vagy hagyjam az egészet?? :s



2015. dec. 21. 21:12
1 2
 1/15 anonim válasza:

hány éves vagy?

Szerintem valld be neki, de kezdeményezz mindig te stb h lejöjjön a lánynak mi van

2015. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De én vagyok a lány. :D

Amúgy 15

2015. dec. 21. 21:19
 3/15 anonim válasza:
Én lány vagyok, de engem is érdekel, hogy a fiuk mit szólnak ahhoz, ha egy lány bevallja az érzéseit. (Én is arra készülök,hogy mondjam el a fiúnak, de félek..
2015. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nekem is tetszene a lány akkor nagyon is örülnék neki :D Ha meg nem akkor szépen megmondanám neki, hogy nekem nem jön be... Utána lehet hogy kellemetlenül érezném magam a társaságában de csak azért, mert tudnám hogy mit érez és miattam érzi azt. Nyomolúsnak nem gondolnám, nem szeretem ha valaki mellébeszél, térjünk egyből a lényegre :D Egyébként hány éves vagy?
2015. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok :)

Amúgy úgysem fogom szerintem bevallani,csak kíváncsi vagyok,hogy erről mit gondolnak a fiúk. :D

2015. dec. 21. 21:39
 6/15 anonim ***** válasza:

Huhh rengeteg kérdés :D őszintén szólva egy fiúnak mindig egyszerűbb az ha képben van a dolgokkal. Azonban nem biztos, hogy bevallani neki a legjobb ötlet. Ez általában sose úgy megy végbe, mint azt elképzeli az ember :) Egyrészt a fiút sokként fogja érni a dolog, másrészt a stressztől biztosan nem úgy fog alakulni, ahogy eltervezted, harmadrészt szinte lehetetlen erre alkalmat keríteni :D

Szerintem a jobb az, ha egy közös ismerősötökön keresztül próbálod megtudni, hogy tetszel-e neki. Ha igen, akkor ez adni fog elég önbizalmat neked, de neki is, hogy valakinek már bevallotta ezt. Továbbá sejteni fogja, hogy érdeklődsz iránta, ugyanis csak úgy nem kérdeznek ilyet az embertől :D

Erre már lehet alapozni a többit :)

2015. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk az osztálytársam,tehát lenne is rá alkalmam,illetve tele vagyunk közös ismerősökkel :D Viszont úgyse merném megcsinálni,többek között azért,amiket mondtál. :) Meg hát félek a visszautasítástól. :/ Nagyon sok olyan jelet ad,amiből arra következtetek,hogy tetszem neki,és ezt nem elfogultságból mondom,már akkor is láttam,amikor még egyáltalán nem érdekelt...de hát tipikusan félénk a gyerek. :D
2015. dec. 21. 22:03
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp pozitívum, ha egy lány felvállalja az érzéseit. A "jégcsapoknál" idegesítőbb nincs. Az őszinteség, az érzelmek kimutatása/felvállalása és a nyomulás között pedig óriási különbség van, a kettőt ne keverjük össze. A könnyen kaphatóság meg nem itt kezdődik.

Ha pedig nem jön be: semmiképp nem romlana meg a kapcsolatunk. Sőt, az is lehet, hogy ez valami pozitív folyamatot indít el. (A szerelem jóval több, mint puszta tetszés.) Volt is rá példa, igaz, még általános iskolás koromban, de végül összejöttem azzal a lánnyal, aki amúgy abszolút nem jött be külsőre. Az is úgy kezdődött, hogy elmondta, mit érez.

2015. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Húha,annak nagyon megörültem,amit a végén írtál. :D

Örülök,hogy ezek szerint pozitív dolog,ha bevallom,de nyilván úgyse fogom..legfeljebb utalok rá. :) És igen,tudom..a szerelem és a tetszés között óriási különbség van. :)

2015. dec. 21. 22:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha így áll a dolog, akkor a felvezetésre már nem feltétlen van szükség :) A félősségét viszont nagyon nehezen küzdené le, ezért valószínűleg neked kell megtenned a következő lépést. Annak függvényében, hogy mennyire vagytok jóban próbáld meg elhívni valahova suli után. Mondjuk az úticélok többségének annyira randiszaga van, hogy legkevesebb egy vallomással érne fel :D Erre is ugyanúgy vonatkoznak azok a nehézségek amiket felsoroltam. Kezdetnek próbálkozhatsz egy ártalmatlanabbnak tűnővel. Például megkérheted, hogy segítsen neked ajándékot választani XY-nak. Ezzel jelezheted neki, hogy kiemelten fontos számodra, ugyanis őt hívtad el, anélkül hogy kellemetlen helyzetbe hoznád magad :)
2015. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!