Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note3 klón túl...

Samsung Galaxy Note3 klón túl sok mintarajzolási próbálkozás, mi a probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Note 3 klón telefonom,amit nemrégiben sikerült elrontanom.Azt írja egyfolytában,hogy túl sok mintarajzolási próbálkozás.Próbáltam gyári beállításra visszaállítani,de nagyjából ugyanezt adja ki: [link] .Próbáltam mindenféle képpen.de sehogy se engedi hard resetelni....KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!

2016. febr. 1. 16:29
 1/4 anonim válasza:

A klónok már csak ilyenek.

Én azon sem csodálkoznék a helyedben, ha azt írná ki, hogy túl kevésnek találja a próbálkozások számát.

2016. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül nem lenne valami megoldás?
2016. febr. 2. 16:39
 3/4 anonim válasza:

Próbálj meg hozzá romot keresni és újra feltenni.


Sajnos ezek a kínai vackok ilyenek. Tudom, importáltam, forgalmaztam hasonlókat. Egész nap megy hibamentesen, este kikapcsolod, reggel már nem kapcsol be, vagy bekapcsol de nem tudsz hívást kezdeményezni, ha mégis, időnként szétkapcsol és hasonlók ...

Az akkuk nagyon hervadtak bennük, stb., stb. Nem érdemes kínlódni velük. Én is azért hagytam fel a forgalmazásukkal, mert rengeteg volt a panasz rájuk. Sokat hozta vissza.

2016. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kerestek hozzá,de nem találtam..még az ODIN módot sem tudom megnyitni benne...

amúgy Samsung Falaxy Note 3 klón

2016. febr. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!