Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy ne legyen pisis a tampon...

Hogy ne legyen pisis a tampon madzaga?

Figyelt kérdés
Mindig felre huzom vagy hatra huzom,de akkor is olyan lesz kicsit a madzagja mert hat ugye a pisi hatracsopog a huvelyem fele.Nektek is olyan szokott lenni egy kicsit a madzag?

2017. aug. 11. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2017. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én nem húzgálom semerre. pisis lesz, törléskor lejön arról is a java.

nem gondolnám, hogy baj lenne.

2017. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Állva pisilj, előre hajolva, és rögtön töröld meg.
2017. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen, érdemes hátrahúzni pisiléskor, de normális, hogy kicsit olyan lesz. Ennyitől nem lesz semmi gond.
2017. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Baj ha amikor a tampont felteszem a huvelyem nyalazom h csuszosabb legyen?
2017. aug. 11. 17:16
 6/14 anonim ***** válasza:

A nyálban lehetnek olyan baktériumok ami nem hüvelybe való.

Használj síkosítót

2017. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz de mondjuk ha ujjaznak vagy barmi szexualis dolog tortenik akkor is szoktak nyallak sikositani.
2017. aug. 12. 12:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha a nyálban lévő baktériumok bajt okoznának a hüvelyben, akkor már veszélyesnek nyilvánították volna az orális szexet. Nem lesz semmi bajod attól, ha megnyálazod, bár a menstruáció alatt enélkül is elég síkos a hüvely a tampon felhelyezéséhez, szóval szerintem felesleges.

A sikosító bizonyos szempontból károsabb, mert tele van vegyi anyagokkal, amik felszívódnak, és ha túl sokat használod, kihatnak az anyagcserédre és a hormonháztartásodra, mint minden vegyszer. Arckrémből, testápolóból is jobb natúrkozmetikumot használni.

2017. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Es az baj ha amikor kiveszem a tampont es megnyomom akkor nem a ver folyik ki hanem valami folyadek ami kb olyan mint a pisi.Lehet az?es az a gondom is ha tampon van felteve nem jon ki minden pisi es alig megy.
2017. szept. 2. 16:54
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Hat azert az eleg fura. Orvost nem kérdezted? Nekem sem mindig "száraz" vagy csak tömény veres de azert nem mondanám azt sem, hogy olyan ahogy te fogalmaztad meg.


A nyáladzás az eleg rossz ötlet. Ha faj felhelyezni mert száraz vag, akkor érdemes azokon a napokon inkabb betétet használni.


A pisis zsinorhoz annyit tudok futni, hogy en fel szoktam fogni hogy ne lógjon.

2017. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!