Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem megy fel a tampon, miért...

Nem megy fel a tampon, miért lehet?

Figyelt kérdés
Minivel próbálkozom, de amint megpróbálnám felhelyezni fájni kezd mielőtt még feltolnám. Ha kicsit is sikerül feltolni akkor nagy nyomást érzek és fájdalmat. Mit csinálok rosszul?

2017. aug. 9. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy még gyenge a vérzésed.Ha száraz a hüvelyed,úgy nem megy fel,legalábbis fájdalmas lehet a felhelyezése.
2017. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy most a második napom van és elméletileg mennie kéne :/
2017. aug. 9. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit nyálazd be az ujjam kend be vele a nyilast es akkor talan jobb lesz. 14/l en ezt akkor szoktam amikor mar csak kucsit van meg de mivel uszom muszapy menni edzesre es akkor mar nem ige amar felmenni a tampon
2017. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj felhelyezni. Próbáld úgy hogy berogyasztod kicsit a térded és a törzseddel előre hajolsz. Van egy póz amivel könnyebben csúszik a tampon, nézz utána neten!
2017. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Izgasd a csiklód, akkor nedves leszel és felmegy. Én is mindig így csinálom és komolyan működik így
2017. aug. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!