Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy ne legyen pisis a tampon...

Hogy ne legyen pisis a tampon madzaga?

Figyelt kérdés
Mindig felre huzom vagy hatra huzom,de akkor is olyan lesz kicsit a madzagja mert hat ugye a pisi hatracsopog a huvelyem fele.Nektek is olyan szokott lenni egy kicsit a madzag?

2017. aug. 11. 11:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*annyit tudok hozzáfűzni (bocs. Ezt akartam írni)
2017. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Maga a tampon nekem is veres de meg mas folyadek is jon ki olyan mintha pisi lenne pedig melyre teszem fel a tampont
2017. szept. 5. 17:20
 13/14 anonim ***** válasza:

Szent ég, csajok! Az ugye megvan, hogy a pisi nem abból a lyukból jön? A húgycsőnyílás feljebb, előrébb van! Mert itt néhány válasznál mintha nem lenne egyértelmű. (Mindig megdöbbenek, hogy a nők egy része mennyire nem igényli, hogy tisztában legyen a saját anatómiájával meg a ciklusa működésével - nem csak ennél a kérdésnél.)


A hüvely nedves közeg. A mensi végefelé, amikor már nincs annyi vér, akkor is átnedvesedik és megduzzad a tampon egy idő után. A tamponban valamennyire meg is olvad a vér, tehát simán lehet, hogy amikor nyomkodod, nem vér jön belőle, hanem víz, nedvesség, amelyből az emberi test tömegének 60%-át teszi ki.

2017. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13as. Nem vagyok ostoba. El se olvasom az osztogatasod. Ismerem az anatomiat, meg latinul is. Az a vizelet szeru (attol, hogy igy fogalmazom meg, tudom, hogy az nem vizelet) meg veletlen sem a mehembol, jon es nem a vizeletem.. (Ennyire nem nagyok buta) az ilyen savós veres,vizes valami. Sosem mertem megkérdezni a dokit sem, mert beteg nem vagyok, csak hat errol valahogy senki nem beszel. Lehet aki betétet használ annak fel se tunik, lehet akinek mas allagu, sose latta ezt, lehet akinek meg ilyen, az ugyanigy melyen hallgat rola, mint en. Mert azert ez mégsem egy olyan téma.. De attól nem vagyok ennyire sotet, hogy azt gondolom hogy a hugyvezetekembe nyomom a tampont, meg akkor sem ha te neked ez jut eszedbe.


Azt gondolom kerdezo, hogy az a savó szerű veres valami az a nyalhahartya egy része lehet. Normális. Járok fel évente / evente orvoshoz, kenetre, rakszuresre, nekem is ilyen, es sosem volt nőgyógyászati problemam. A tampon zsinórt meg fogd fel.

2017. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!