Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha a bal vádlim 1-2...

Az baj, ha a bal vádlim 1-2 centivel vastagabb a másiknál?

Figyelt kérdés

Miért lehet? Most vettem észre, de amúgy mondták már még márciusban..nem fáj meg semmi ilyesmi, csak furcsa..meg kemény, mert izmos a futástól, ha befeszítem.


Oké, a bal lábammal voltak gondok, mármint a térdemmel, patella ín gyulladás, egy kis porclágyulás van még mindig, de ennyi..ennek lehet köze hozzá? Sportoltam is még, fociztam, meg a futás elég nagy távon.



2017. aug. 11. 13:28
 1/8 A kérdező kommentje:
18l
2017. aug. 11. 13:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Bal lábas vagy? A jobb kezeseknek/lábasoknak a jobb oldala picivel fejlettebb, a balosoknak meg a bal, ez normális.
2017. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jobb lábas és jobb kezes.
2017. aug. 11. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért mutasd meg egy ortopédusnak. Lehet normális variáns de lehet ferde medenceállás következménye is pl. (ebben az esetben hosszabb távon problémát okozhat, és valami megoldást kell találni).
2017. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Futsz,nagy tàvon? Ez mit jelent? Orszàgúton? kb hàny km?
2017. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rekortánon, régebben 10-14km, most már csak 7-8km.
2017. aug. 14. 10:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Mármint lehet ez nem nagy táv, de nekem már annak számít.
2017. aug. 14. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha országúton futsz, akkor a lábaid nem fejlődnek egyformán, mert az országút széle nem egyenes, a bal lábad lejjebb van, mint a jobb. lehet ettől is
2017. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!