Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Hogyan érhetném el, hogy kevesebbszer ázzak át? Többi lent.

12 éves vagyok, szóval a tampon szóba sem jöhet. Alapjáraton elég erős a menstruációm, első 2-3 nap valami brutál. Óránként kell járni wc-re, de sajnos így is néha átázom. Tudtok esetleg átázás elleni tippeket, trükköket? Előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témában: menstruáció

08-13 01:57  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Allways, vagy más jó minőségű éjszakai betét.
Nőgyógyász látott már? Elvileg ilyen vérzéssel már fel kell keresni, mert túl erős.
Ha bátor vagy / szeretnél, használhatsz tampont is, nincs kizárva 12 évesen sem.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 08-13 02:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem látott még nőgyógyász. Tamponnal meg szerintem várok egy pár évet :)

# 2/6Időpont 08-13 02:12 Privát üzenet
Igen, ha ilyen erős, akkor el kell menned egy nőgyógyászhoz, nincs mese.
A tampont én a te korodban még nem ajánlanám, én azt mondom hogy always ultra night betétet használj. Az a legerősebb.Ha van még kérdésed írj priviben. Remélem tudtam segíteni

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 08-13 08:43 Privát üzenet
Szerintem is nyugodtan kipróbálhatod a tampont. Nekem ugy 13 évesen jött meg az első, de a második óta csak tampont használok. Nem lesz tőle semmi bajod, nem fog megsérülni a szűzhártyád ha ettől félsz ugyanúgy szűz maradsz addig amíg nem voltál fiúval. Na mind1 amúgy rád bízom.
Esetleg a betét oldalát tömd ki vattával meg tegyél a betét alá is, lehet ez segít egy picit.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 08-13 09:07 Privát üzenet
Anyud miért nm visz orvoshoz?

Alap lenne, hogy lát egy gyereknőgyógysz, mert ez nem normális.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 08-14 15:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már jóval enyhült a probléma, úgyhogy már nem aktuális a kérdés.

# 6/6Időpont 08-14 16:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek? Még mindig nem jött meg! Hogyan érhetnem el hogy megjöjjőn?! 14/l (Többi lent)
Hogy érhetném el hogy egy orvos kivegye a méhem?
Hogyan érhetném el hogy kisebbek legyenek a melleim? Vagy legalább hogy ne nőjenek tovább?
Napi szinten a hasam, a hátam pedig kicsit kevesebbszer, de mostanában szokott. Ez jelentheti azt, hogy nemsokára megjön az első menstruációm?
Hogy érhetném el, hogy 1-2 nappal hamarabb fejeződjön be a menstruációm?
Napi szinten a hasam, a hátam pedig kicsit kevesebbszer, de mostanában szokott. Ez azt jelenti, hogy nemsokára megjön az első menstruációm? Konkrétan most is fáj a hátam, hasam..

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu